بازدید مدیر عامل پرداخت الکترونیک سداد از دفتر پشتیبانی بخش شمال و VIP تهران
بازدید مدیر عامل پرداخت الکترونیک سداد از دفتر پشتیبانی بخش شمال و VIP تهران

بازدید مدیر عامل پرداخت الکترونیک سداد از دفتر پشتیبانی بخش شمال و VIP تهران

تاریخ انتشار : 25 - 6 - 1399

محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد و ظهیر احسان عابدی معاون پشتیبانی این شرکت ضمن حضور در دفتر شمال و VIP تهران از ساختمان جدید این شرکت بازدید و مسائل و مشکلات آن را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، محمدعلی محمودزاده در این بازدید که عصر روز دوشنبه 24 شهریورماه انجام شد، ضمن گفت‌وگو با همکاران شاغل در این دفتر از بخش‌های مختلف آن از جمله بخش اداری، انبار نگهداری و تعمیرات دستگاه‌های کارتخوان و اتاق بایگانی دیدن کرد.

همچنین کلیه کارکنان اداری و پشتیبانان با محمودزاده گفت‌وگو کرده و به بیان مشکلات و درخواست -هایشان پرداختند.

در ادامه مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد موضوعات مرتبط با دفتر پشتیبانی بخش شمال و ‌VIP را بررسی کرد.

ایشان با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا تمام دفاتر سطح کشور در محل‌هایی استقرار یابد که بانک در اختیارمان قرار می‌دهد، گفت: نکته‌ای که در برنامه‌های آتی شرکت برایمان حائز اهمیت و توجه است، تبدیل هرکدام از دفاتر پشتیبانی شرکت به یک شعبه است.

محمودزاده با بیان اینکه ماهیت کار پشتیبانی تنها پرستاری و نگهداری از دستگاه‌های کارتخوان نیست، عنوان کرد: همه پشتیبانان و همکاران این بخش، عضوی از بدنه بانک ملی و معرف شرکت و بانک ملی هستند که باید در کنار کار پشتیبانی در حوزه کسب و کار، برنامه‌نویسی و تحقیقات بازار نیز فعالیت کنند.

ایشان در ادامه اولویت قراردادن رضایتمندی مشتریان را از مهم‌ترین وظایف پشتیبانان دانست و گفت: نگاه به شرکت و فعالیت‌ها نباید صرفا به قصد انجام کار باشد بلکه باید با وفاداری و حس مالکیت نسبت به آن صورت پذیرد.

محمودزاده جذب مشتریان جدید را از دیگر وظایف پشتیبانان دانست و افزود: باید به صورت جدی، هدفمند و با برنامه‌ریزی صحیح در خصوص جذب مشتریان بانک ملی عمل شود و با ارایه خدماتی مناسب و به روز شده آنها را به استفاده از خدمات و سرویس‌های خود ترغیب و تشویق کنیم.

وی در خصوص موضوع بازاریابی نیز تصریح کرد: باید نگاهمان به سوی هزینه و فایده باشد و همسو با اهداف بانک در حرکت باشیم.

مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد در خصوص افزایش و کیفیت سرویس‌دهی و بهبود وضعیت رفاهی کارکنان گفت: در تلاش هستیم تا با برنامه‌هایی که در این خصوص در نظر داریم سطح رفاه کارکنان را بالاتر برده و با ورود سهام شرکت به بازار بورس و واگذاری بخشی از آن به همکاران، حس مالکیت آنان نسبت به شرکت را افزایش دهیم.

محمودزاده در خاتمه این بازدید از ایجاد یک کانال ارتباطی به منظور طرح مسائل و موضوعات کاری و حتی شخصی برای پشتیبانان خبر داد و افزود: امیدوارم بتوانیم در یک تعامل دوسویه سطح رضایتمندی مشتریان و کارکنان را بیش از پیش و به بالاترین سطح ممکن ارتقا دهیم.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا