قرعه کشی جوایز پرداخت الکترونیک سداد در اسفندماه، با تاخیر برگزار می شود
قرعه کشی جوایز پرداخت الکترونیک سداد در اسفندماه، با تاخیر برگزار می شود

قرعه کشی جوایز پرداخت الکترونیک سداد در اسفندماه، با تاخیر برگزار می شود

تاریخ انتشار : 27 - 12 - 1398

قرعه کشی 85 جایزه اسفندماه و 51 جایزه بزرگ پذیرندگان سداد به دلیل شیوع ویروس به هفته اول خرداد 1399 موکول شد. بدین ترتیب آن دسته از پذیرندگان سداد که هنوز امتیازشان به حدنصاب 100 برای جشنواره اسفندماه و 2000 برای جوایز بزرگ، نرسیده است، فروردین و اردیبهشت 1399 را نیز فرصت دارند تا امتیاز خود را افزایش دهند.

 شرکت پرداخت الکترونیک سداد اولویت نخست خود را حفظ سلامت عمومی جامعه می داند و با این اقدام قصد دارد پذیرندگان خود را به ماندن در خانه تشویق کند. سداد همچنین از ابتدای اسفندماه دورکاری حداکثری کارکنان خود را به اجرا گذاشته است.

نحوه کسب امتیاز در جشنواره های سداد بدین ترتیب است که هر تراکنش خرید بالای ده هزار تومان 1 امتیاز، هر تراکنش خرید شارژ، مانده گیری و پرداخت قبض 1 امتیاز و هر یک میلیون تومان کارکرد کارتخوان 2 امتیاز دارد. امتیازها در بخش جشنواره اپلیکیشن پالس  قابل مشاهده است.

اسامی برندگان قرعه کشی این جشنواره در صفحه وبلاگ شرکت سداد به آدرس sadadpsp.ir/blog و اینستاگرام آن به آدرس sadad_co در دسترس است. 
 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا