تقدیر رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد
تقدیر رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد

تقدیر رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد

تاریخ انتشار : 25 - 12 - 1398

صادق در این دیدار، با بیان اینکه از آغاز فعالیت هایمان در حوزه مسئولیت اجتماعی، همکاری با سازمان هلال احمر اولویت اصلی ما برای جمع آوری کمک های مردمی بوده است، گفت: معتقد هستیم که این وجوه جمع آوری شده در مسیر درستی صرف می شود و نحوه توزیع و مصرف آن از سوی این سازمان مشخص است. بنابراین به عنوان سفیر سازمان هلال احمر آمادگی داریم تا جهت توسعه کمک های مردمی در شرایط بحران، با استفاده از امکاناتی که در اختیار داریم همکاری بیشتری با این سازمان داشته باشیم.

رییس سازمان جمعیت داوطلبان هلال احمر نیز در خصوص میزان وجوهات جمع آوری شده از طریق اپلیکیشن ایوا و مصرف آن در حادثه سیل سال 98، تشریح کرد: حدود 15 میلیارد ریال کمک های مردمی از طریق اپلیکیشن ایوا جمع آوری شد که بخش عمده آن به صورت وام بلاعوض برای اتمام ساخت مسکن آسیب دیدگان، بخشی در قالب پکیج زندگی شامل وسایل منزل و مابقی در حوزه دارو و درمان صرف شد.

پرداخت الکترونیک سداد پیش از این نیز، با مشارکت داوطلبانه در همکاری با سازمان هلال احمر در خصوص جمع آوری وجوهات مردمی از طریق بخش مهربانی اپلیکیشن ایوا به هنگام زلزله غرب کشور (کرمانشاه) و همچنین ارائه خدمات به حادثه دیدگان آتش سوزی ساختمان پلاسکو، ساخت مدرسه برای دانش آموزان سیل زده شهرستان پل دختر در استان لرستان و تولید  24جلد کتاب صوتی برای انجمن نابینایان، در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و دغدغه های خود در این زمینه گام های موثری برداشته است.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا