فراهم شدن زمینه جذب و سپری کردن سربازی نخبگان در پرداخت الکترونیک سداد
فراهم شدن زمینه جذب و سپری کردن سربازی نخبگان در پرداخت الکترونیک سداد

فراهم شدن زمینه جذب و سپری کردن سربازی نخبگان در پرداخت الکترونیک سداد

تاریخ انتشار : 28 - 10 - 1398

علیرضا موسوی، معاون طرح و برنامه شرکت پرداخت الکترونیک سداد در خصوص جذب و حفظ نخبگان در این شرکت، گفت: از جمله مسائلی که برایمان بسیار با اهمیت است و طی یکسال گذشته به طور جدی آن را دنبال کرده ایم ایجاد بستری برای جذب و حفظ نخبگان صنعت در شرکت پرداخت الکترونیک سداد است. 

وی با بیان اینکه در پرداخت الکترونیک سداد توانستیم با دریافت مجوز دانش بنیان زمینه جذب نخبگان فارغ التحصیل را فراهم کنیم، افزود: با دریافت این مجوز نخبگان دانشگاهی ضمن اشتغال می توانند خدمت سربازیشان را نیز در شرکت طی کنند که این موضوع در نگهداشت وجذب کارکنان کمک بسیاری می‌کند. 

موسوی با بیان اینکه تمرکز بسیاری بر مقوله منابع انسانی (HR )داریم، ادامه داد: با کمک گرفتن از متخصصان این حوزه و رعایت اصول تیپ شناسی به شناخت عمیقی از پرسنل شرکت رسیده‌ایم تا از این طریق بتوانیم افراد را در جایگاه‌های مناسب قرار دهیم و بهترین بازخورد را از عملکردشان داشته باشیم.

وی توجه به امور رفاهی کارکنان را از دیگر مسائل مورد توجه مدیریت ارشد سداد دانست و گفت: توجه به امور رفاهی کارکنان نه صرفا در قالب مالی بلکه در مباحث طرح های انگیزشی، برگزاری همایش‌های مختلف و توجه به مسائل مالی کارکنان که افزایش عملکرد آنان را در پی دارد بسیار مهم است. سداد معتقد است نیروی انسانی متخصص و با انگیزه باعث انجام کار با کیفیت شده و تولید با کیفیت محصولات و خدمات را ضمانت می کند و بر میزان رضایت و اعتماد مشتریان می افزاید.

معاون طرح و برنامه پرداخت الکترونیک سداد تاکید کرد: در حوزه آموزش نیز هرگز محدودیتی برای پرسنل نداشته ایم و همیشه آموزش  مورد درخواست آنها را در بهترین سطح ارائه کرده ایم. این امر سبب به روز بودن دانش پرسنل شده و در مرحله بعد سبب ورود این دانش در چرخه عملکرد شرکت می شود.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا