برنامه های پرداخت الکترونیک سداد در جهت خودکفایی در تولید پوز و نرم افزار
برنامه های پرداخت الکترونیک سداد در جهت خودکفایی در تولید پوز و نرم افزار

برنامه های پرداخت الکترونیک سداد در جهت خودکفایی در تولید پوز و نرم افزار

تاریخ انتشار : 23 - 10 - 1398

علیرضا موسوی، معاون طرح و برنامه شرکت پرداخت الکترونیک سداد با بیان اینکه  سداد جهت مستقل کردن فرآیندهای تولیدی و خدماتی خود در نظر دارد در بخش  تعمیرات، ضمن سازماندهی مجدد این واحد و توسعه و گسترش آن به یک واحد تولید دستگاه های کارتخوان تبدیل شود، ادامه داد: در همین راستا به دنبال دریافت جواز تاسیس و پروانه بهره برداری هستیم. سداد در پی آن است که در حوزه سخت افزار پوز نیز به خودکفایی برسد به همین منظور یکی از برنامه های ما برای چندماه آینده دریافت پروانه بهره برداری تولید دستگاه پوز است که با خریدن ملک برای واحد تعمیرات از چندین ماه قبل، برنامه‌ریزی در این زمینه را آغاز کرده ایم و بخشی از واحد تعمیرات در مکان جدید مستقر شده است.

معاون طرح و برنامه شرکت پرداخت الکترونیک سداد ادامه داد:  نتیجه اخذ پروانه بهره برداری تولید دستگاه پوز آن است که با شروع فرآیند تولید، فرآیند اشتغال، آغاز و تکنولوژی وارد کشور می‌شود که ما قبلا وارد این حوزه شده‌ایم و برخی قطعات دستگاه پوز را خودمان  قالبگیری و  تولید کرده و با طی فرایند آر اند دی، آنها را وارد چرخه قطعات یدکی کرده ایم.  وی با بیان اینکه اگر بتوانیم برد دستگاه پوز را تولید کنیم در حقیقت تکنولوژی را وارد و عملیاتی کرده ایم، منابع بهتر مدیریت  می شود و خریداری دستگاه در حوزه تولید به صرفه تر انجام می شود، افزود: نتیجه این اقدام پایین آمدن هزینه تمام شده دستگاه‌هایpos  است که سود آن در وحله نخست نصیب سهامداران می‌شود.

معاون طرح و برنامه شرکت سداد در ادامه گفت: طی یکماه گذشته پروانه بهره‌برداری تولید نرم افزار را هم دریافت کرده‌ایم که بسیاری از شرکت‌های مشابه ما چنین پروانه‌ای را یا ندارند یا تاریخ اعتبار آن به اتمام رسیده است و با این وجود سالیان سال در حال تولید نرم افزار هستند.

موسوی با اشاره به اینکه، نکته مهم آن است که منافع حاصل از پروانه بهره برداری برای تولید نرم افزار و سخت افزار به بانک ملی برمی‌گردد، زیرا تاثیر مستقیم بر معافیت های مالیاتی دارد که مربوط به عملکرد بر روی سود است، ادامه داد: تخفیف های مالیاتی را نه به عنوان یک شاخص بلکه در راستای استفاده بهتر و بیشتر از منابع‌مان دنبال می‌کنیم.  سداد بر روی تمامی نرم افزارهای تولیدی خود پروانه بهره برداری برای نرم افزارهایش را دارد که بالغ بر 95 درصد حوزه های مرتبط با تولید نرم افزار ما را پوشش می دهد.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا