حضور پرداخت الکترونیک سداد در رویداد نوآوری وزارت نفت «پترولیوم تیکاف»
حضور پرداخت الکترونیک سداد در رویداد نوآوری وزارت نفت «پترولیوم تیکاف»

حضور پرداخت الکترونیک سداد در رویداد نوآوری وزارت نفت «پترولیوم تیکاف»

تاریخ انتشار : 27 - 9 - 1398

این رویداد آذرماه سال جاری، همزمان با روز پژوهش در پژوهشگاه صنعت نفت و با حضور شرکت‌های فعال در حوزه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به مدت سه روز از 25 الی 27 آذرماه برگزار شد.

توسعه، یادگیری، کارآمدسازی، انتخاب و فرصت‌سازی با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت و با محوریت به‌هم‌رسانی حوزه‌های فناوری در بخش عرضه و تقاضا از جمله اهداف برگزاری این رویداد بود. 

نمایشگاه عرضه فناوری (با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ)، نمایشگاه تقاضای فناوری (با حضور شرکت‌های تابعه وزارت نفت)، رویداد «هر چالش-یک راهکار» با حضور گروه‌های استارت‌آپی و نخبگان، رویداد دانشجویی پتروتست و اجرای تور فناوری ویژه مدیران ارشد بخش عملیات صنعت نفت، چهار بخش اصلی این رویداد بودند.

در این رویداد تلاش بر این بود که نیازهای واقعی حوزه‌های عملیات شرکت‌های اصلی و تابعه وزارت نفت در قالب ارسال پروپوزال شناسایی گردد و در دسترس جامعه محققان و گروه‌های توانمند کشور قرار گیرد و برای نخستین بار سعی شد با برنامه‌ریزی هدفمند اقدام‌های مناسب برای حضور مدیران ارشد عملیاتی از شرکت‌های تابعه وزارت نفت صورت پذیرد.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا