سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار می شود
سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار می شود

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزار می شود

تاریخ انتشار : 19 - 9 - 1398

شرکت پرداخت الکترونیک سداد که بر اساس اعلام نشریه معتبر نیلسون ریپورت از میان 150 شرکت پذیرنده برتر جهان رتبه 48 را دارد همواره در حمایت از همایش‌های تخصصی در حوزه مالی، پرداخت، استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای خلاق پیشگام بوده و اینبار نیز با حمایت مادی و معنوی از سومین همایش تهران هوشمند به فراهم‌کردن بستری مناسب برای نوآوری در این زمینه برآمد.

این رویداد که با حضور جمعی از متخصصان شهر هوشمند، مدیران ارشد شهرداری‌ها، اعضای شورا‌های اسلامی شهرها، چندتن از وزرا و مدیران ارشد دولت و شهرداران تعدادی از کلانشهرهای دنیا همراه است، موضوع مهم و استراتژیک شهر هوشمند را در دستور کار خود قرار داده است.

رویداد «تهران هوشمند» توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و مرکز تهران هوشمند با‌ تاکید بر نقش داده‌ها در توسعه و مدیریت شهرهای هوشمند برگزار می‌شود و برنامه‌های متعددی نظیر سخنرانی و پنل‌های تخصصی در بر دارد.

از سخنرانان این رویداد محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیروز حناچی، شهردار تهران، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس ملی بنیاد نخبگان، و محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران هستند.

برپایی نشست‌های تخصصی داخلی و بین‌المللی با حضور فعالان و بازیگران اصلی شهر هوشمند، سایر مراکز استانی کشور و شهرهای بین‌المللی پیشرو در این زمینه، کارگاه‌های ارائه محصول و معرفی خدمات با مشارکت استارت‌آپ‌های برتر کشور در زمینه مدیریت شهری از دیگر رویدادهای دو روز برپایی این همایش است که با حمایت پرداخت الکترونیک سداد برگزار می شود و پنل تخصصی  نوآوری در شهر، بازیگران، پلتفرم ها و اکوسیستم نیز با حضور و سخنرانی معاون فناوری اطلاعات پرداخت الکترونیک سداد در دومین روز برپایی این همایش برگزار خواهد شد.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا