حضور پرداخت الکترونیک سداد در نخستین جشنواره ملی کاما
حضور پرداخت الکترونیک سداد در نخستین جشنواره ملی کاما

حضور پرداخت الکترونیک سداد در نخستین جشنواره ملی کاما

تاریخ انتشار : 6 - 9 - 1398

شرکت پرداخت الکترونیک سداد با حضور در اختتامیه نخستین جشنواره ملی(کاما) از کتاب‌های صوتی خود رونمایی کرد. این شرکت در سال 1398 متعهد تولید 24 کتاب صوتی برای انجمن نابینایان شده که 16 کتاب صوتی را در این جشنواره رونمایی و 8 عدد دیگر را نیز به زودی ارائه خواهد کرد. هدف پرداخت الکترونیک سداد از این اقدام حمایت نابینایان و تامین محتوای مورد نیاز ایشان در حوزه فرهنگ و آموزش است.

اختتامیه  جشنواره «کاما‌؛ کتاب افراد معلول ایران» سه شنبه، پنجم آذرماه ۹۸ در محل سالن همایش بین‌المللی کتابخانه ملی ایران برگزار شد. برگزارکنندگان این جشنواره هدف خود را جلب توجه جامعه به معلولان کشور، شناسایی و معرفی کتاب‌های برتر حوزه افراد دارای معلولیت، تقدیر از آثار برتر معلولان اهل قلم و تقدیر از آثار برتر نویسندگان، پژوهشگران و مترجمان در موضوع انواع معلولیت اعلام کردند.

در جشنواره «کاما» نماینده پرداخت الکترونیک سداد نیز به سخنرانی پرداخت و طی آن بر یکی از دغدغه‌های مهم شرکت پرداخت الکترونیک سداد یعنی ادای سهم در مسئولیت‌های اجتماعی تاکید کرد و گفت: در این زمینه هر سال به حوزه‌های مختلفی نظیر محیط زیست، دستگیری از اقشار آسیب‌پذیر و کمک به آسیب دیدگان در بلایای طبیعی وارد می‌شویم.

 وی در ادامه افزود: در سال جاری تصمیم گرفتیم که حوزه مسئولیت اجتماعی را به شکل تخصصی‌تری دنبال کنیم و بر این اساس با بهره‌گیری از نظر صاحبنظران و متخصصان این حوزه فعالیت‌هایمان را به گونه‌ای گسترش دادیم که بتوانیم به جامعه‌ای خدمت‌ کنیم که افراد آن دارای تفاوتی با سایر افراد اجتماع هستند و به سبب همین تفاوت متحمل محرومیت‌های گسترده‌ای می‌شوند، به ویژه اینکه بخش عمده‌ای از این محرومیت‌ها مربوط به امکانات آموزشی و فرهنگی است. این موضوع ما را برآن داشت که طی تفاهم نامه‌ای با انجمن نابینایان کشور به تولید کتاب صوتی برای این عزیزان بپردازیم.

ایشان همچنین در پایان گفتند: امید داریم که با همراهی انجمن، کاری درخور و ماندگار برای نابینایان عزیز و شنوندگان کتاب صوتی به یادگار بگذاریم و در نهایت آرزویمان این است که قانون جامع حمایت از معلولان تصویب و اجرایی شود و تا آن زمان همه ما مسئولیت خود را در قبال این بخش از جامعه به بهترین شکل ممکن به انجام برسانیم.  

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا