از سوی شرکت سداد 8 کتاب صوتی ویژه نابینایان رونمایی شد
از سوی شرکت سداد 8 کتاب صوتی ویژه نابینایان رونمایی شد

از سوی شرکت سداد 8 کتاب صوتی ویژه نابینایان رونمایی شد

تاریخ انتشار : 14 - 6 - 1398

 

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این مراسم، محمدمهدی صادق، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، علی‌اکبر جمالی، مدیرعامل انجمن نابینایان ایران، منصور شادکام، قائم‌مقام و دبیر کتابخانه گویای انجمن و نیما کرمی، مدیر هنری پروژه تولید کتاب صوتی سخنرانی کردند.

محمدمهدی صادق در آغاز این مراسم گفت: تولید 8 کتاب صوتی برای انجمن نابینایان کشور گامی در جهت مسئولیت های اجتماعی شرکت پرداخت الکترونیک سداد است. ما به دنبال آن هستیم که تاثیر این کار فرهنگی، سبب افزایش مطالعه در میان نابینایان گرامی شود و زیرساختی باشد برای آنکه بتوانند محتوای بیشتری را در اختیار داشته باشند و خودشان محتوایی را که می‌خواهند انتخاب کنند. بنابراین معتقد هستم  هراندازه در این حوزه فعالیت شود باز هم جای فعالیت بیشتری وجود دارد.

وی در ادامه تشریح کرد: همکاران ما تمام توان خود را برای انجام این مسئولیت به کار گرفتند و در کنار تمام مسئولیت هایی که  در این شرکت بر عهده دارند، تلاش کردند تا بتوانیم در این راستا به بهترین شکل ممکن به تعهدات خود عمل کنیم. قطعا بازخورد دوستان در انجمن نابینایان نسبت به  محتوای تولید شده، می تواند راه گشای ما در ادامه مسیر باشد تا همچنان به فعالیت خود در این حوزه ادامه دهیم.

منصور شادکام؛ قائم مقام و دبیر کتابخانه گویا انجمن نابینایان ایران، در ادامه این مراسم گفت: شرکت پرداخت الکترونیک سداد جزو معدود شرکت هایی است که در راستای مسئولیت اجتماعی توانسته است  یک پروژه فرهنگی و بسیار ارزشمند را به گونه‌ای اصولی، دقیق و برنامه ریزی شده برعهده بگیرد و نتایج ماندگاری را برجای بگذارد.

وی تهیه کتاب صوتی را یک روزنه امیدبخش و مفید برای نابینایان دانست و افزود: تهیه و تولید کتاب صوتی یک حرکت ماندنی در جهت ارتقا سطح فرهنگی نابینایان است که چندین نسل می توانند از نتایج حاصل این پروژه استفاده کنند.

مدیر هنری این پروژه با بیان اینکه از جمله خلأهای موجود در کشور عدم اهمیت به موضوعاتی این چنینی است، گفت: مهمترین هدف شرکت پرداخت الکترونیک سداد از انجام این پروژه ایجاد حساسیت در جامعه نسبت به این خلأ و پیشبرد فعالیت هایی مشابه در راستای حمایت از نابینایان است. خوشبختانه شرکت پرداخت الکترونیک سداد توانسته است به عنوان یکی از بال های پرواز دوستان نابینا و در جهت رشد و تعالی فرهنگی ایشان گام های خوبی بردارد.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا