بازدید عضو هیئت مدیره بانک ملی از پرداخت الکترونیک سداد
بازدید عضو هیئت مدیره بانک ملی از پرداخت الکترونیک سداد

بازدید عضو هیئت مدیره بانک ملی از پرداخت الکترونیک سداد

تاریخ انتشار : 7 - 5 - 1398

 

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، در این بازدید مسعود خاتونی با همراهی محمدمهدی صادق مدیرعامل، منوچهر رضانیا و مهدی علی‌آقایی اعضای هیئت‌مدیره و معاونین شرکت از بخش‌ها و واحدهای مختلف بازدید کرد. عضو هیئت مدیره بانک ملی در بازدید 4 ساعته‌ای که از بازوی پرداخت‌های الکترونیکی بانک ملی ایران به عمل آورد، با کارکنان این شرکت در خصوص نحوه عملکرد و فعالیت‌های آنان و نیز در مورد مسائل و مباحث صنعت پرداخت به‌صورت جزئی و دقیق به گفتگو پرداخت.

معاون فناوری بانک ملی ایران در این بازدید تأکید کرد: حساسیت و آگاهی نسبت به خواسته‌ها و انتظارات مشتریان نهایی، پذیرندگان و به‌طورکلی تمام مصرف‌کنندگان ابزارهای پرداخت از اهمیت بسیاری برخوردار است و برای پاسخگویی مناسب و به‌موقع به نیازهای ایشان می‌توان از توان مجموعه معظم بانک ملی نیز یاری گرفت.

خاتونی در ادامه، مجهز شدن به دانش روز و استفاده از آخرین دستاوردهای صنعت پرداخت را رمز پیشرفت و موفقیت شرکت پرداخت الکترونیک سداد دانست و از آن به عنوان یکی از نقاط قوت این شرکت یاد کرد.

معاون فناوری بانک ملی ایران با تأکید بر این نکته که فضای تعامل و همدلی میان بانک ملی ایران و گروه شرکت های سداد بسیار مساعد و مثبت است، پیشنهاد کرد، شرکت پرداخت الکترونیک سداد بیشترین بهره را از این امکان ببرد.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا