بازدید عضو هیئت مدیره بانک ملی از پرداخت الکترونیک سداد

تاریخ انتشار : ۷ - ۵ - ۱۳۹۸

مسعود خاتونی، عضو هیئت مدیره و معاون فناوری بانک ملی ایران، با حضور در شرکت پرداخت الکترونیک سداد و بازدید از واحدهای مختلف این شرکت، در جریان آخرین دستاوردهای آن قرار گرفت. وی ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات شبانه روزی همکاران، پیشرفت ها و نوآوری های این شرکت در صنعت پرداخت را مثبت ارزیابی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، در این بازدید مسعود خاتونی با همراهی محمدمهدی صادق مدیرعامل، منوچهر رضانیا و مهدی علی‌آقایی اعضای هیئت‌مدیره و معاونین شرکت از بخش‌ها و واحدهای مختلف بازدید کرد. عضو هیئت مدیره بانک ملی در بازدید 4 ساعته‌ای که از بازوی پرداخت‌های الکترونیکی بانک ملی ایران به عمل آورد، با کارکنان این شرکت در خصوص نحوه عملکرد و فعالیت‌های آنان و نیز در مورد مسائل و مباحث صنعت پرداخت به‌صورت جزئی و دقیق به گفتگو پرداخت.

معاون فناوری بانک ملی ایران در این بازدید تأکید کرد: حساسیت و آگاهی نسبت به خواسته‌ها و انتظارات مشتریان نهایی، پذیرندگان و به‌طورکلی تمام مصرف‌کنندگان ابزارهای پرداخت از اهمیت بسیاری برخوردار است و برای پاسخگویی مناسب و به‌موقع به نیازهای ایشان می‌توان از توان مجموعه معظم بانک ملی نیز یاری گرفت.

خاتونی در ادامه، مجهز شدن به دانش روز و استفاده از آخرین دستاوردهای صنعت پرداخت را رمز پیشرفت و موفقیت شرکت پرداخت الکترونیک سداد دانست و از آن به عنوان یکی از نقاط قوت این شرکت یاد کرد.

معاون فناوری بانک ملی ایران با تأکید بر این نکته که فضای تعامل و همدلی میان بانک ملی ایران و گروه شرکت های سداد بسیار مساعد و مثبت است، پیشنهاد کرد، شرکت پرداخت الکترونیک سداد بیشترین بهره را از این امکان ببرد.