ایوا راهی ساده برای پرداخت مستقیم وجوهات شرعی
ایوا راهی ساده برای پرداخت مستقیم وجوهات شرعی

ایوا راهی ساده برای پرداخت مستقیم وجوهات شرعی

تاریخ انتشار : 1 - 4 - 1398

ایوا راهی ساده برای پرداخت مستقیم وجوهات شرعی

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، اپلیکیشن ایوا خدمتی جدید ارائه کرده است. در این خدمت کاربران می توانند وجوهات شرعی خود را به صورت مستقیم به حساب مراجع تقلید واریز کنند. ارایه این خدمت در راستای ایجاد تجربه کاربری متفاوتی در همه حوزه های پرداخت است که در گام نخست این فرایندهای پرداخت را برای کاربران تسهیل می‌کند.

برای استفاده از این خدمت می‌توان با دانلود اپلیکیشن ایوا، به بخش وجوهات مراجعه کرد و با انتخاب مرجع تقلید و موضوع وجه، پرداخت خود را انجام داد. مبلغ پرداختی به صورت مستقیم به حساب مراجع تقلید مورد نظر واریز می شود.

در حال حاضر مقلدین آیت ا... عظمی سید علی خامنه‌ای،  آیت ا... عظمی نوری همدانی، آیت ا... عظمی مکارم شیرازی، آیت ا... عظمی جوادی آملی، آیت ا... عظمی علوی گرگانی و آیت ا... محمد جواد فاضل لنکرانی می توانند با استفاده از اپلیکیشن ایوا پرداخت های شرعی خود را انجام دهند.


علاقمندان می توانند برای دانلود و نصب اپلیکیشن ایوا عدد 1 را به شماره2000444 ارسال کنند تا لینک دانلود برای آنها ارسال شود.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا