معرفی خدمات شرکت سداد در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه
معرفی خدمات شرکت سداد در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

معرفی خدمات شرکت سداد در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

تاریخ انتشار : 7 - 2 - 1398

شرکت پرداخت الکترونیک سداد به همراه بانک ملی ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه که به عنوان بزرگترین رویداد کشور در این زمینه به شمار می‌رود، حاضر شد و به معرفی بخشی از خدمات جدید و دستاوردهای خود پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه  (فاینکس ۲۰۱۹) با حضور بیش از ۳20 شرکت فعال در بازار سرمایه و با شعار مشارکت بیشتر، اقتصاد بهتر، صبح روز دوشنبه،2 اردیبهشت ماه با حضور «فرهاد دژپسند» وزیر امور اقتصادی و دارائی، «شاپور محمدی» رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار،«غلامرضا سلیمانی» رئیس کل بیمه مرکزی و «سورنا ستاری» معاون فناوری رئیس جمهور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

معرفی کارتخوان چندمنظوره ویژه جایگاه‌های سوخت، نسخه جدید اپلیکیشن ایوا و پالس از جمله دستاوردهای مهم شرکت پرداخت الکترونیک سداد در حوزه بانکداری الکترونیک از سوی بانک ملی ایران در این نمایشگاه بود.

جست‌وجوی پیشرفته گزارش‌ها، مدیریت تعهدات مالی، لاگین امن، درخواست پشتیبانی، اطلاع‌رسانی جشنواره‌ها و تعامل با پذیرندگان از جمله ویژگی‌های اپلیکیشن پالس به شمار می رود و نسخه جدید اپلیکیشن ایوا نیز با ارائه 15 خدمت در حوزه پرداخت الکترونیک، یک ابزار پرداخت زنده است که با ایجاد تجربه کاربری متفاوت در خدمات خود همچون؛ پرداخت عوارض خروج از کشور، استعلام خلافی خودرو و پرداخت قبض تلفن ثابت و... توانسته است تا فعالیت کاربران را نسبت به اپلیکیشن های مشابه تسهیل کند. 

شرکت پرداخت الکترونیک سداد  از دوم لغایت پنجم اردیبهشت ماه سال جاری با حضور در غرفه بانک ملی، سالن B۳۸ در این نمایشگاه به معرفی آخرین اقدامات، دستاوردها و فعالیت‌های خود در حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک برای علاقه‌مندان پرداخت.

گفتنی است که برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گامی فرصتی ویژه برای معرفی دستآورد‌ها و ابزار‌های مالی به سرمایه گذاران، فعالان اقتصادی و آحاد جامعه از یک سو و پل ارتباطی سرمایه گذاران، سهامداران، بیمه گذاران ومدیران صنعت مالی کشور ازسوی دیگر بود.

 

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا