حضور شرکت پرداخت الکترونیک سداد در رویداد سالیانه ملی شو
حضور شرکت پرداخت الکترونیک سداد در رویداد سالیانه ملی شو

حضور شرکت پرداخت الکترونیک سداد در رویداد سالیانه ملی شو

تاریخ انتشار : 8 - 12 - 1397

 

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، این دستاوردها بر پایه ارائه خدمات نوین در حوزه «بانکداری دیجیتال» باهدف مشتری مداری و با استفاده از فناوری‌های روز دنیا طراحی و ارائه می‌شوند که امسال نیز در کنار دیگر دستاوردها و محصولات نوآورانه بانک ملی، پرداخت الکترونیک سداد نیز دستاوردهای مهم خود را برای بازدیدکنندگان، معرفی و عرضه کرد.

گفتنی است، اپلیکیشن های ایوا، پالس و طرح اکتان سه دستاورد و خدمت مهم پرداخت الکترونیک سداد در راستای ارائه خدمات نوین بانکداری الکترونیک در حوزه پرداخت هستند که در این رویداد، معرفی و رونمایی می‌شوند.

راهکار ویژه پرداخت الکترونیکی در جهت ارائه خدمات پرداخت و مدیریت مالی ویژه جایگاه‌های سوخت (طرح اکتان) به‌عنوان جدیدترین خدمت شرکت پرداخت الکترونیک سداد تلاش کرده است تا ابزارهای لازم برای مدیریت پرداخت و عرضه سوخت در هر جایگاه، سکو و نازل به ساده‌ترین شکل و به دور از پیچیدگی در اختیار جایگاه‌داران قرار بگیرد.

شایان‌ذکر است برگزاری این رویداد که از پنجم اسفند ماه در ساختمان مرکزی بانک ملی واقع در خیابان فردوسی آغاز شد تا عصر امروز مورخ 8 بهمن ماه ادامه دارد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا