ایوا بهترین اپلیکیشن بخش فین تک از نگاه مردم
ایوا بهترین اپلیکیشن بخش فین تک از نگاه مردم

ایوا بهترین اپلیکیشن بخش فین تک از نگاه مردم

تاریخ انتشار : 4 - 12 - 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت ضمن حمایت انحصاری از نمایشگاه اختصاصی استارت آپ های یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، ارائه کارگاه‌های مختلف و حضور در میزگردهای تخصصی که در روزهای ۲۵ و ۲۶ بهمن‌ماه در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو برگزار شد، مهم‌ترین دستاوردها و محصولات خود را ارائه کرد.

گفتنی است، شرکت پرداخت الکترونیک سداد با تکیه بر تجربه و تخصص خود و همچنین تحقیق و پژوهش مستمری که در خصوص ابزارهای پرداختی نظیر انواع کارتخوان، اپلیکیشن‌های موبایلی و درگاه‌های پرداخت اینترنتی دارد همواره تلاش می‌کند که همراه و تسهیل‌گر کسب‌وکارهای اینترنتی (به‌ویژه کسب‌وکارهای نوپا و فناوری محور) باشد و راهکارهای خلاقانه به ایشان عرضه کند.

شایان‌ ذکر است که ایوا، اپلیکیشن برگزیده این جشنواره، خدمات متفاوتی ارائه می‌دهد که شاید در ظاهر شبیه به خدمات سایر اپلیکیشن‌های مشابه باشد اما در واقع تجربه کاربری متفاوتی را برای این حوزه‌ها به ارمغان آورده و فعالیت کاربران را در همه خدمات پرداختی تسهیل کرده است. باید تاکید کرد که همین تفاوت‌های ساده ولی مؤثر بوده است که این اپلیکیشن را در نگاه مردم به بهترین اپلیکیشن حوزه فین تک‌ها در این جشنواره بدل کرده و موجب شده که ایوا به‌عنوان اپلیکیشن برتر این جشنواره برگزیده شود.

ایوا یک اپلیکیشن پرداخت متفاوت است. خدمات متنوعی نظیـرِ خـرید شـارژ و اینترنت، پرداخت قبض هـای شهـری، کارت به کارت، استعـلام و پرداخت خلافی خودرو و نیز خدمات ویژه ای مانندِ پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت های دولتی و سـازمانی در این اپلیکیشن مهیا شـده است. با این اپلیکیشن می توانید به تاریخچـه تمـام فعالیت های مالی خود دسترسی داشته باشید.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا