جعل یک صفحه اینستاگرامی به نام اپلیکیشن ایوا
جعل یک صفحه اینستاگرامی به نام اپلیکیشن ایوا

جعل یک صفحه اینستاگرامی به نام اپلیکیشن ایوا

تاریخ انتشار : 29 - 11 - 1397

در روزهای گذشته فردی اقدام به ایجاد یک صفحه اینستاگرامی با نام  app_iva.ir کرده است و می‌کوشد ضمن منسوب کردن آن به ایوا، اطلاعات کاملا نادرستی در مورد اپلیکیشن پرداخت ایوا نشر کند. در توضیحات ابتدای این صفحه به «انتقال وجه از تمامی بانک‌ها تا سقف 50 میلیون تومان» اشاره شده است که کاملا به دور از واقع بوده و بر اساس قوانین بانک مرکزی و شاپرک امکان انجام چنین کاری با هیچ کدام از اپلیکیشن‌های پرداخت ممکن نیست.

سازنده این صفحه با پرداخت پول به برخی سلبریتی‌ها می‌کوشد کاربران اینستاگرام را به صفحه خود جلب کند. او برای فریفتن افراد برخی از پست‌های تبلیغاتی ایوا در فضای مجازی را در صفحه جعلی خود بازنشر کرده است.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد که مالک اپلیکیشن پرداخت ایوا می‌باشد ضمن پیگیری این موضوع از طریق پلیس فتا و سایر مراجع قانونی داخلی و خارجی اعلام می‌دارد که صفحه نامبرده متعلق به ایوا نیست و این شرکت هیچ گونه همکاری با سلبریتی‌هایی که در این پروژه جعلی مشارکت کرده‌اند، ندارد. 

پرداخت الکترونیک سداد نسبت به سوء‌استفاده‌های احتمالی از اعضای این صفحه جعلی هشدار داده و تمام تلاش خود را برای حفاظت از کاربران خود به کار می بندد. 

این شرکت اعلام کرد برای دانلود ایوا عدد 1را به 2000444 ارسال کنید یا #737* را شماره‌گیری کنید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.

 همچنین می‌توانید برای گوشی‌های اندرویدی به گوگل پلی و کافه بازار و برای گوشی‌های iOS به سایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد (www.Sadadpsp.ir) مراجعه کنید.


سداد صفحه فضای مجازی و وب سایت رسمی اپلیکیشن ایوا را به شرح ذیل اعلام کرد.

آدرس اینترنتی:

www.ivaapp.com

اینستاگرام:

iva.app@

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا