پرداخت الکترونیک سداد تولید کتاب های صوتی موردنیاز انجمن نابینایان را آغاز کرد
پرداخت الکترونیک سداد تولید کتاب های صوتی موردنیاز انجمن نابینایان را آغاز کرد

پرداخت الکترونیک سداد تولید کتاب های صوتی موردنیاز انجمن نابینایان را آغاز کرد

تاریخ انتشار : 28 - 11 - 1397

 

در این نشست خبری، مهندس محمدمهدی صادق، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد، دکتر داودیان، معاون توسعه کسب‌وکار این شرکت، دکتر علی‌اکبر جمالی، مدیرعامل انجمن نابینایان ایران، منصور شادکام، قائم‌مقام و دبیر کتابخانه گویای انجمن و نیما کرمی، مدیر هنری پروژه تولید کتاب صوتی سخنرانی کردند و به سوال‌های خبرنگاران پاسخ دادند.

مهندس صادق درباره تولید کتاب صوتی برای نابینایان از سوی پرداخت الکترونیک سداد گفت: هدف ما ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری علمی، آموزشی، پژوهشی جهت رفع نیازهای نابینایان و کم‌بینایان است.

 ایشان تولید کتاب‌های صوتی بر اساس فهرست موردنیاز انجمن نابینایان را وجه تمایز این پروژه با دیگر پروژه‌های رایج در تولید کتاب‌های صوتی دانست و افزود: تولید دو کتاب صوتی در هرماه، یکی از فعالیت‌های شرکت پرداخت الکترونیک سداد در جهت انجام هرچه بهتر این پروژه به شمار می‌رود.

 مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد همچنین ابراز امیدواری کرد که در راستای همکاری‌های مشترک با انجمن نابینایان کشور، این شرکت بتواند در آینده نزدیک دسترسی نابینایان به خدمات پرداخت الکترونیک را تسهیل کند.

دکتر داودیان، معاون توسعه کسب‌وکار پرداخت الکترونیک سداد، در ادامه این نشست با اشاره به اهمیت مسئولیت اجتماعی عنوان کرد که یکی از اهداف دیگر انتخاب این پروژه  عمق‌بخشیدن به زندگی اجتماعی کارکنان شرکت از طریق درگیرکردن آنها در این کار بوده است. 

در همین راستا، نیما کرمی، مدیر هنری پروژه تولید کتاب‌های صوتی برای نابینایان، نخستین گام برای آغاز این پروژه ارزشمند را آموزش کارمندان مستعد و علاقمند این شرکت دانست. 

همچنین در خاتمه این نشست، دکتر جمالی ضمن تشکر و قدردانی از نگرش پرداخت الکترونیک سداد نسبت به انجام این امر خیرخواهانه، ابراز امیدواری کرد که همکاری انجمن نابینایان و این شرکت دستاوردهای ارزشمند دیگری را نیز در زمینه بهبود زندگی نابینایان رقم بزند.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا