برگزاری کارگاه آموزشی «جعبه ابزار مدیریت محصول» با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد
برگزاری کارگاه آموزشی «جعبه ابزار مدیریت محصول» با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد

برگزاری کارگاه آموزشی «جعبه ابزار مدیریت محصول» با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد

تاریخ انتشار : 27 - 11 - 1397

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران کارگاهی آموزشی با موضوع «جعبه‌ابزار مدیریت محصول» برگزارکرد.

این کارگاه آموزشی با سخنرانی دکتر اشکان اللهیاری، مدیر بازاریابی پرداخت الکترونیک سداد در 25 بهمن‌ماه سال جاری و در نخستین روز اختتامیه این جشنواره برگزار شد و مدیران محصول، تیم‌های توسعه محصول، بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌ها و متعهدان به رشد کسب‌وکار و ارزش‌گذاری برای مشتریان در آن حضور داشتند. 

در این کارگاه سخنرانان به پیچیده‌ترشدن فرایند تولید محصولات نرم‌افزاری همچون اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌ها اشاره و تجربه مشتریان را در استفاده از نرم‌افزارهای موفق ایرانی و خارجی تحلیل کردند.
گفتنی است که در ادامه به بالا رفتن انتظار مشتریان نسبت به کیفیت محصولات و تصمیم سریع آنها در خصوص استفاده یا عدم استفاده از یک محصول اشاره شد و سرعت واکنش رقبا و افزایش سرعت کپی‌برداری از قابلیت‌های محصول نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این کارگاه آموزشی عنوان شد: در حال حاضر بخشی از نیازهای مشتریان توسط سایر محصولات مرتفع شده است و این امر موجب می‌شود که ارائه ارزش به محصولات سخت‌تر شود. در این شرایط، مدیر محصول و تیم محصول با تمام وجود تلاش می‌کنند تا با خلق محصولی که از دید مشتری ارزشمند باشد رشد و سودآوری آن محصول را به سطحی پایدار برسانند.

 

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا