غرفه شرکت پرداخت الکترونیک سداد، غرفه برتر همایش بانکداری

تاریخ انتشار : ۱۳ - ۱۱ - ۱۳۹۷

با انتخاب بازدیدکنندگان این همایش، غرفه شرکت پرداخت الکترونیک سداد، غرفه برتر همایش بانکداری و نظام های پرداخت شد

در مراسم اختتامیه هشتمین همایش بانکداری و نظام‌های پرداخت، غرفه پرداخت الکترونیک سداد، از نظر بازدیدکنندگان به عنوان غرفه برتر معرفی شد. حاضرین در این همایش با رای مستقیم خود، غرفه سداد را بهترین غرفه این نمایشگاه اعلام کردند.

این شرکت در روزهای نهم و دهم بهمن ماه سال جاری با حضور در هشتمین همایش بانکداری و نظام‌های پرداخت، ضمن ارائه کارگاه‌های مختلف و حضور در میزگردهای تخصصی، اقدام به ارائه مهمترین دستاوردها و محصولات خود کرد.

گفتنی است که در این همایش، مهندس محمد مهدی صادق، مدیرعامل شرکت سداد با حضور در میزگرد درآمدهای کارمزدی و بانکداری الکترونیک، اقدام به بیان و ارائه دیدگاه‌های خود در خصوص نظام کارمزدی کرد و دکتر امیرحسین داودیان، معاون توسعه کسب‌و‌کار شرکت سداد نیز در کارگاه مدل‌های کسب‌و‌کار و روندهای صنعت پرداخت در سال آینده، چهار مدل کسب‌و‌کار نوظهور در صنعت پرداخت را  معرفی و بررسی کرد.

برگزاری کارگاهی با عنوان اپلیکیشن ایوا و امنیت اپلیکیشن‌های پرداخت در روز نخست و کارگاه اپلیکیشن پالس و تجربه کاربری آن در دومین روز همایش از دیگر اقدامات و فعالیت‌های شرکت پرداخت الکترونیک سداد در نمایشگاه بانکداری بود.