پرداخت الکترونیک سداد در داوری جشنواره «وب و موبایل ایران»
پرداخت الکترونیک سداد در داوری جشنواره «وب و موبایل ایران»

پرداخت الکترونیک سداد در داوری جشنواره «وب و موبایل ایران»

تاریخ انتشار : 7 - 11 - 1397

در جشنواره «وب و موبایل ایران» فعالان عرصه نرم‌افزارهای موبایلی و وب‌سایت‌ها طی سه مرحله داوری‌های تخصصی را از سر می‌گذرانند. ابتدا گروه‌های12تایی با رأی هیئت اولیه داورانی متشکل از شرکت‌کنندگانی که محصول‌شان در مرحله نخست تأیید شده بود، انتخاب شدند و سپس داوران متخصص از هر گروه 5 شرکت‌کننده را برگزیدند. در مرحله آخر هیئت دوران اولیه برندگان نهایی را از بین گروه های 5 تایی انتخاب خواهند کرد، که بناست در مراسم اختتامیه طی روزهای 25 و 26 بهمن این جشنواره از آنها تقدیر شود.
معاون فناوری اطلاعات سداد، مهندس طاها عباچی در روزهای  4و 5 بهمن 97 در پارک علم و فناوری پردیس در مرحله دوم داوری‌های به انتخاب شرکت‌کنندگان در جشنواره پرداخت. او در خصوص این رویداد گفت: در روز اول وب‌سایت‌ها مورد داوری قرار گرفتند و در روز دوم اپلیکیشن‌ها. ایشان ضمن ارزیابی بسیار مثبت رویدادهایی ازاین‌دست افزود مهم‌ترین دستاورد ما در این جشنواره آشنایی مستقیم با نیاز مشتریان خرد بود.
وی اظهار کرد: کسب‌وکارها شناخت کافی از امکانات و قابلیت‌های کنونی صنعت پرداخت ندارند و در این زمینه باید آموزش‌های مناسب در کار باشد تا کسب‌وکارهای نو پا بتوانند مناسب‌ترین ابزارهای پرداخت را انتخاب کنند. در این حوزه بانک مرکزی شرایط و قوانین تازه خوبی تدوین کرده است که اغلب فین تک‌ها از آن بی‌اطلاع‌اند.
مهندس عباچی گفت: اشکالاتی در دسته‌بندی اپلیکیشن‌ها و شرکت‌های حاضر در جشنواره وجود داشت که سداد می‌تواند در دوره‌های بعد در خصوص رفع این مشکلات به برگزارکنندگان کمک کند. وی همچنین پیشنهاد داد در داوری‌ها کمیته‌های مختلفی شکل بگیرد و علاوه بر جنبه‌های فنی به وجوه کسب‌وکاری و کاربردی محصولات نیز توجه کافی شود. 
پرداخت الکترونیک سداد با مشارکت تمام‌قد در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران می‌کوشد از کسب‌وکارهای نوپا و فناوری‌محور حمایت کند.
 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا