سخنرانی مهندس محمد مهدی صادق در اختتامیه جشنواره VCCUP
سخنرانی مهندس محمد مهدی صادق در اختتامیه جشنواره VCCUP

سخنرانی مهندس محمد مهدی صادق در اختتامیه جشنواره VCCUP

تاریخ انتشار : 9 - 10 - 1397

دهمین دوره جشنواره VCCUP که هر سال به همت مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود هفته گذشته در دانشگاه شریف برگزار شد. این جشنواره بنا به معمول قالبی رقابتی داشت و در پایان آن از تیم های برگزیده تقدیر شد. برگزارکنندگان این جشنواره هدف اصلی خود را از راه اندازی این جشنواره چنین اعلام می کنند:

«هدف اصلی ما از برگزاری این جشنواره این است که صاحبان ایده و کارآفرینان را به سرمایه گذاران معرفی کنیم، یعنی تلاش ما بر این است که در پایان بتوانیم با جذب سرمایه، طرح های برگزیده را به مرحله ی تجاری سازی برسانیم».

پرداخت الکترونیک سداد علاوه بر فعالیت های اصلی خود در حوزه پرداخت الکترونیکی کشور با برگزاری یا حضور در رویدادهایی از این قبیل تلاش دارد سهم خود را در حمایت از استارتاپ ها ادا کند. در این رویداد نیز پرداخت الکترونیک سداد کوشید تا با حضور فعال خود از کارآفرینان جوان و ایده های برتر استارت آپی حمایت و زمینه رشد آنها را فراهم کند.

اختتامیه این جشنواره در تاریخ 2 دی برگزار شد و طی آن از برندگان جشنواره تقدیر به عمل آمد. در این اختتامیه مهندس محمد مهدی صادق مدیر عامل پرداخت الکترونیک سداد که خود از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف و از نوآوران حوزه پرداخت الکترونیکی است به ایراد سخنرانی پرداخت و ضمن ارج نهادن به فعالیت های خلاقانه استارت آپ ها آمادگی خود را برای حمایت از طرح های نوآورانه ایشان اعلام کرد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا