دهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف با حمایت پرداخت الکترونیک سداد
دهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف با حمایت پرداخت الکترونیک سداد

دهمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف با حمایت پرداخت الکترونیک سداد

تاریخ انتشار : 2 - 10 - 1397

جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف با هدف ایجاد زمینه‌ای برای ارائه دستاوردهای علمی و فنی صاحبان ایده‌های خلاقانه در کسب و کار در حال برگزاری است. «vccup» می‌کوشد بستری امن و مناسب برای رشد و تجاری سازی ایده‌های برتر در حوزه‌های مختلف بیابد. به این ترتیب، هم صاحبان طرح‌ها و استارتاپ ها می‌توانند با سرمایه گذاران و اهالی صنعت بطور مستقیم وارد گفت و شنود شوند و هم این امکان برای سرمایه گذاران فراهم می‌شود که با بهره گیری از دانش روز و ایده‌های خلاقانه با ریسک‌های کمتری در مسیر رشد و توسعه گام بردارند.
در طی مراحل این جشنواره، شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب و کار برای ارائه طرح خود به نهادها و اشخاص سرمایه گذار آماده می‌شوند. دستاورد نهایی این جشنواره، ایده‌ها و طرح‌های برتری است که ضمن برخوردار شدن از خدمات حمایتی نهادهای حامی، امکان جذب سرمایه برای تجاری شدن و تولید محصول مربوطه را نیز بدست می‌آورند.
در «vccup» دهم شرکت پرداخت الکترونیک سداد از حامیان اصلی این جشنواره است و متخصصان آن تاکنون حضوری مؤثر در دوره‌های آموزشی و داوری‌ها داشته‌اند. علاوه بر کارشناسان این شرکت که به تدریس در کارگاه‌های آموزشی پرداختند، در هفته اول دکتر داودیان معاون توسعه کسب‌وکار و در هفته دوم مهندس عباچی معاون فناوری اطلاعات، پرداخت الکترونیک سداد در داوری‌ها حضور داشتند.
اختتامیه این جشنواره در تاریخ دوم دی‌ماه ۹۷ در سالن جابر بن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. در این برنامه تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی در حضور داوران، سرمایه‌گذاران و اعضای هیئت‌علمی به ارائه طرح و ایده خود می‌پردازند و درنهایت از میان آنها 6 تیم انتخاب می‌شوند که به آنها جوایز نقدی و غیرنقدی اعطا می‌شود.
شرکت پرداخت الکترونیک سداد هم‌زمان با جشنواره «vccup»، حامی طلایی جشنواره «وب و موبایل ایران» و حامی انحصاری استارت‌آپ‌های این جشنواره است. این شرکت چندی پیش نیز میزبان «دورهمی بازاریابان دیجیتال» بود. پرداخت الکترونیک سداد با حضور در رویدادهایی ازاین‌دست ضمن ادای سهم خود در بهبود فضای کسب‌وکار جوانان خلاق و ایده‌پرداز کشور، با اتکا به توانمندی‌ها و تجربه خود می‌کوشد تا با ارائه خدمات پرداخت و مشاوره‌های تخصصی به کسب‌وکارها (به‌ویژه کسب‌وکارهای نوپا و فناوری‌محور) در مسیر رشد و توسعه به آنها یاری رساند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا