Iva.app
Iva.app

Iva.app

تاریخ انتشار : 21 - 9 - 1397

جشنواره جوایز اپلیکیشن ایوابا 3 جایزه 20 میلیون تومانی در هفته از ابتدای آذر 97 آغاز شده است و تا پایان اسفند 97 ادامه دارد.

 مراسم قرعه‌کشی هر یکشنبه‌ به‌صورت زنده از اینستاگرام Iva.app قابل مشاهده است.

برای افزایش امتیازهای خود در جشنواره جوایز ایوا می توانید با انجام هر تراکنش نظیر خرید شارژ و اینترنت، پرداخت قبض‌های شهـری، استعـلام و پرداخت خلافی خودرو، خرید بلیت اتوبوس و پرداخت عوارض خروج از کشور 5 امتیاز و یا شانس در قرعه کشی بدست آورید.

امتیازهای شما در هفته تجمیع می شود و در روزهای چهارشنبه به صورت ردیف‌های شانس به نمایش در می آیند. کدهای شانس و امتیازهای خود را در صفحه اصلی اپلیکیشن ایوا در بخش یک تفاوت ساده مشاهده کنید.

همچنین با انجام هر تراکنش 10 طلا بدست می آورید. طلا ارزش و اعتباری ست که برای گرفتن شارژ رایگان، کمک کردن به دیگران و بازی کردن به آن احتیاج دارید. هر طلا یک تومان ارزش دارد، بنابراین با کسب 1000 طلا می توانید از طریق گزینه «شارژ رایگان» شارژ بگیرید. اگر کسی در هنگام ثبت­نام شماره موبایل شما را در کادر معرف وارد کند پس از انجام اولین تراکنش خود، 300 طلا به حساب شما واریز می­شود.

 

برندگان خوش‌اقبال جشنواره هفتگی جوایز ایوا را در اینستاگرام اپلیکیشن ایوا ببینید: Iva.app@

لینک مستقیم اینستاگرام ایوا:https://instagram.com/iva.app

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا