سداد میزبان بازاریابان دیجیتالی
سداد میزبان بازاریابان دیجیتالی

سداد میزبان بازاریابان دیجیتالی

تاریخ انتشار : 7 - 9 - 1397

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد رویداد دورهمی دیجیتال مارکترها چهارشنبه‌شب مورخ 7/9/1397 با حضور فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ برگزار شد. این رویداد گامی مهم در جهت تسهیل تعامل فعالان اکوسیستم استارتاپ کشور و شرکت‌های حوزه پرداخت بود. در این رویداد مدیران ارشد شرکت پرداخت الکترونیک سداد و مدیران و کارشناسان شرکت‌هایی چون: بیمیتو، ریحون، علی‌بابا، اسنپ تریپ، های وب، دیجی‌کالا، مستر بلیط، شاتل، پی‌پینگ، فلایتو و ... به تبادل‌نظر و بررسی راه‌های همکاری پرداختند.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این مراسم ضمن معرفی ظرفیت‌های پرداخت الکترونیک و تأکید بر درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) از تفاهم‌نامه جدید خود با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی رونمایی کرد. پیش از این پرداخت الکترونیک سداد یک طرح همکاری به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ارائه کرده بود و در آن ظرفیت‌های خود را برای تسهیل راه‌های تجارت و پرداخت الکترونیکی در حوزه‌های مختلف استارتاپی و شرکت‌های جوان شرح داده بود. این طرح به دلیل رویکرد حمایتی قوی آن مورد استقبال قرار گرفت و به زودی به اجرا خواهد رسید. سداد اجرای این تفاهم‌نامه را گامی مؤثر برای بهبود شرایط کسب‌وکارهای جوانان خلاق این مرزوبوم می‌داند.  

سومین دورهمی بازاریابان دیجیتال در فضایی صمیمانه تا ساعت 9 شب ادامه داشت و هم‌افزایی ایجادشده میان فعالان حوزه دیجیتال و شرکت پرداخت الکترونیک سداد فضایی امیدبخش برای رونق کسب‌وکارهای دیجیتال رقم زد.

در سال 97 پرداخت الکترونیک سداد با اتکا به توانمندی‌ها و تجربه خود می‌کوشد سهم خود را در راستای بهبود فضای کسب‌وکار جوانان خلاق و ایده‌پرداز کشور ادا کند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا