هر روز یک جایزه در دور جدید جشنواره سداد
هر روز یک جایزه در دور جدید جشنواره سداد

هر روز یک جایزه در دور جدید جشنواره سداد

تاریخ انتشار : 7 - 9 - 1397

جشنواره جوایز ویژه پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد با شعار «با سداد بیشترش کن» از ابتدای آذر 97 آغاز شد. این جشنواره به منظور تقدیر از همراهی صمیمانه پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد برگزار می‌شود و جوایزی ویژه برای پذیرندگان در نظر گرفته است. در این جشنواره کسانی که کارتخوان متصل به حساب بانک ملی دارند با هر تراکنش امتیاز کسب می‌کنند و مشمول جوایز نقدی می‌شوند.

در جشنواره جوایز هر روز یک جایزه 50 میلیون ریالی و هر ماه یک جایزه 200 میلیون ریالی به پذیرندگان اعطاء می‌شود. در طول ماه، هر زمان که پذیرندگان به امتیاز 80 برسند وارد قرعه‌کشی جوایز روزانه می‌شوند. شرط ورود به قرعه‌کشی 200 میلیون ریالی ماهانه، رسیدن به امتیاز 500 است. نحوه کسب امتیاز به این ترتیب است که هر تراکنش 1 امتیاز و هر یک میلیون کارکرد 2 امتیاز دارد.

 پذیرندگان می‌توانند از طریق اپلیکیشن پالس با ورود به بخش جشنواره، امتیاز، کدهای شانس، اخبار، جوایز و برندگان هفتگی را مشاهده کنند. برای دریافت لینک هوشمند دانلود پالس می توان عدد 5 را به 2000444 ارسال کرد. همچنین می‌توان از طریق صفحه اینستاگرام سداداسامی برندگان و مراسم زنده قرعه‌کشی با حضور افراد سرشناس را مشاهده کرد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا