حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد از استارت آپ ها و فین تک ها در نمایشگاه تراکنش 2018
حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد از استارت آپ ها و فین تک ها در نمایشگاه تراکنش 2018

حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد از استارت آپ ها و فین تک ها در نمایشگاه تراکنش 2018

تاریخ انتشار : 22 - 8 - 1397

جشنواره استارت‌آپی شهر هوشمند و جشنواره بزرگ فین‌تک ایران، دو بخش نمایشگاه 2018 است که شرکت پرداخت الکترونیک سداد حامی انحصاری آن است.

بخش جشنواره استارت‌‌آپی شهر هوشمند با حضور فعالان استارت‌آپی و مدیران شهری، فرصتی برای نوآوران فراهم می‌کند تا راه‌حل‌ها و راهکارهای خود را برای هوشمندسازی شهرها ارائه کنند. در این رویداد شهرداران کلان‌شهرها حضور دارند تا مشکلات خود را بیان و جوانان نخبه را به ارائه راه‌حل برای این مشکلات دعوت کنند.  

بخش جشنواره بزرگ فین‌تک ایران با حضور تمامی استارتاپ‌های فین‌تکی و اضلاع دیگر این حوزه از قبیل مراکز قانون‌گذاری و نظارت، مراکز شتاب‌دهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر(VC) برگزار می‌شود. در این بخش استارت‌آپ‌ها در حضور داوران، ایده‌های خود را معرفی می‌کنند و در پایان داوران به گروه‌های برگزیده جوایزی اهدا می‌کنند.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد بنا دارد با حمایت از رویدادهای استارت‌آپی و فین‌تکی مشوق ایجاد کسب‌وکارهای جدید باشد و بر همین اساس، در آینده نیز از مسابقه‌ها و رویدادهای استارت‌آپی حمایت خواهدکرد.

نمایشگاه تراکنش ایران از 22 تا 24 آبان‌ماه سال جاری در بوستان گفتگو با حضور بانک‌ها، شرکت‌های حوزه پرداخت الکترونیک، شرکت‌های فناوری و استارت‌آپ‌ها برگزار می‌شود. این نمایشگاه با موضوع «اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال» شامل سمینارها، نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی و همچنین جشنواره‌ها و تریبون آزاد است.  

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا