پرداخت الکترونیک سداد در هفتمین همایش بانکداری حضوری پررنگ داشت
پرداخت الکترونیک سداد در هفتمین همایش بانکداری حضوری پررنگ داشت

پرداخت الکترونیک سداد در هفتمین همایش بانکداری حضوری پررنگ داشت

تاریخ انتشار : 4 - 11 - 1396

در این همایش که متولیان اصلی صنعت بانکداری و پرداخت در آن حضور داشتند، شرکت پرداخت الکترونیک سداد طبق روال سالهای گذشته با برپایی غرفه ای جذاب شرکت داشت و دستاوردهای خود را در معرض دید متخصصین و عموم بازدید کنندگان قرار داد.

در این همایش، پرداخت الکترونیک سداد تنها ارائه کننده راه حل های جامع پرداخت بود که محصولات خود را برای فعالین اقتصادی در سه حوزه‌ خُرد، سازمانی‌ و تجاری عرضه کرد.

کارتخوان موبایلی یا (mPOS)، پرداخت با QRکد، اپلیکیشن پرداختِ ایوا (iva) و اپلیکیشن پالس (ویژه پذیرندگان) از جمله خدمات و محصولاتی بودند که با قابلیت های تازه در این همایش عرضه شدند.

کارشناسان پرداخت الکترونیک سداد با حضور در 4 کارگاه اقدام به معرفی محصولات و خدمات تازه شرکت کرده و در یک پنل تخصصی دیدگاه های خود در خصوص صنعت پرداخت را تشریح نمودند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا