انتصاب سرپرست جدید معاونت عملیات و خدمت شرکت پرداخت الکترونیک سداد
انتصاب سرپرست جدید معاونت عملیات و خدمت شرکت پرداخت الکترونیک سداد

انتصاب سرپرست جدید معاونت عملیات و خدمت شرکت پرداخت الکترونیک سداد

تاریخ انتشار : 12 - 7 - 1396

در مراسمی که روز دوشنبه، 10 مهر 96 در سالن اجتماعات شرکت پرداخت الکترونیک سداد با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، معاونین و جمعی از پرسنل برگزار شد، از تلاش های بی وقفه و دلسوزانه سرکار خانم مهندس بابان در طی سال های گذشته تقدیر و قدردانی به عمل آمد. ایشان از نخستین روزهای تشکیل این مجموعه با حضور پر شور و ثمربخش خود نقشی مهم در پیشرفت و اعتلای پرداخت الکترونیک سداد ایفا نمودند و اثر اقدامات کلیدی و مهم ایشان به یادگار خواهند ماند.
در این مراسم جناب آقای مهندس نفیسی به عنوان سرپرست معاونت عملیات و خدمت معرفی شدند. تجارب ارزنده و سوابق ایشان در صنعت پرداخت می تواند حرکت رو به جلوی این شرکت را استمرار بخشد. 
مهندس صادق مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد در این مراسم گفت: امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال و در سایه همکاری، همدلی و مشارکت تمام کارکنان شرکت شاهد ادامه روند رشد و اعتلای شرکت در زمینه های مختلف باشیم.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا