سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور
سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور

سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور

تاریخ انتشار : 25 - 6 - 1396

سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور

پرداخت عوارض خروج از کشور  از طریق درگاه پرداخت سداد امکان‌پذیر است. بدین ترتیب افراد می‌توانند عوارض خروج از کشور خود را به‌راحتی پرداخت کنند.

شرکت سداد برای تحقق چشم‌اندازهای دولت الکترونیکی و سهولت در انجام امور بانکی، برای اولین بار و به‌صورت انحصاری، سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشوررا راه‌اندازی کرده است. مسافران گرامی برای پرداخت عوارض خروج خود دیگر نیازی به مراجعه به شعب بانکی ندارند و می‌توانند به‌صورت الکترونیکی و از طریق درگاه اینترنتی شرکت سداد به‌سادگی عوارض خود را پرداخت کنند. برای پرداخت عوارض باید اطلاعاتی چون کد ملی و شماره تلفن همراه (جهت دریافت کد پیگیری) را ثبت و سپس با یک کارت‌بانکی عضو شتاب مبلغ موردنظر را واریز کرد.

اطلاعات سفر افراد حداکثر پس از 20 دقیقه در سامانه ناجا ثبت می‌شود و مسافر می‌تواند بدون دغدغه مسافرت خود را آغاز کند. 

با توجه به اتصال درگاه سداد به سامانه پلیس گذرنامه، مبلغ قابل پرداخت بر حسب نوع و دفعات خروج به‌صورت خودکار محاسبه می‌شود. 

مسافران محترم همچنین می‌توانند به شیوه‌های دیگر نظیر استفاده از کانترهای شرکت سداد مستقر در فرودگاه‌ها یا اپلیکیشن ایوا نیز عوارض خروج خود را پرداخت کنند.


برای استفاده از این سامانه به صفحه زیر مراجعه کنید.

اپلیکیشن ایوا را از گوگل پلی و اپ استور و بازار دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا