طرح لژیونرها
طرح لژیونرها

طرح لژیونرها

تاریخ انتشار : 25 - 6 - 1396

این طرح ویژه پذیرندگان معتبر ما است. با لحاظ کردن معیارهایی چون وفاداری، حجم تراکنش­ها و میزان اعتبار پذیرنده، عده­ ای انگشت­ شمار را برگزیده ­ایم که آنان را نه صرفا یک مشتری، بلکه شرکای تجاری خود می­دانیم. از این رو امکانات ویژه ­ای برای آنها قائل شده ­ایم. در این طرح به لژیونرها این امکان را داده ­ایم که به صلاحدید خود افراد متقاضی دریافت کارتخوان را به ما معرفی کنند تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن، کارتخوان را نصب و راه ­اندازی کنیم.

نحوه شرکت در طرح: 

فرد متقاضی کارتخوان باید با مراجعه به آدرس اینترنتی https://novin.sadadpsp.ir/rg به بخش «درخواست با لژیون کارت» برود. درخواست هایی که از این طریق ثبت می شوند در اولویت قرار می گیرند. پس از وارد کردن کد ملی و کد روی «لژیون کارت»، فرم درخواست کارتخوان باز می شود. با تکمیل فرم درخواست، پیغامی حاوی کد رهگیری و لینک بارگذاری مدارک ظاهر می شود. بارگذاری مدارک الزامی است و با انجام آن ثیت نام تکمیل شده و فرد پیامک و ایمیلی مبنی بر موفقیت ثبت درخواست دریافت می کند. فرد می تواند با وارد کردن کد رهگیری در بخش «پیگیری و ویرایش پذیرندگی» در جریان درخواست خود قرار بگیرد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا