رونمایی از پرداخت مبتنی بر «ان اف سی» پرداخت الکترونیک سداد
رونمایی از پرداخت مبتنی بر «ان اف سی» پرداخت الکترونیک سداد

رونمایی از پرداخت مبتنی بر «ان اف سی» پرداخت الکترونیک سداد

تاریخ انتشار : 12 - 5 - 1396

مهندس صادق، مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد درباره این قابلیت و پرداخت بدون استفاده از کارت بانکی گفت: امروزه صنایع مختلف به سمت ساده‌سازی استفاده از ابزارهای مختلف  حرکت می‌کنند و این روند در صنایعی که با حوزه الکترونیک و پرداخت الکترونیک در ارتباط هستند، به شدت مشهود است. معضلی که مشتریان با آن مواجه هستند، بحث تعدد حساب‌ها و کارت‌های بانکی است که با آن قرار است پرداخت‌های مختلف را انجام دهند. به عبارتی مدیریت تعداد زیادی از کارت‌های بانکی تبدیل به یک مشکل شده است.

مهندس صادق با تاکید بر اینکه شرکت پرداخت الکترونیک سداد در راستای حل این چالش پرداخت با استفاده از تکنولوژی NFC را رونمایی کرده تا زندگی روزمره را برای جامعه تسهیل کند، عنوان کرد: این شرکت حدود 650 هزار POS در سراسر کشور دارد و گستردگی پایانه‌ها در مناطق مختلف از جمله ویژگی‌های پرداخت الکترونیک سداد به حساب می‌آید.

به گفته وی، اکنون 150 هزار دستگاه POS از این تعداد به پرداخت با استفاده از تکنولوژی NFC مجهز شده‌اند و قرار است تا در آینده‌ای نزدیک این تکنولوژی به نیمی از پایانه‌ها تعمیم یابد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا