پرداخت عوارض خروج از کشور و جریمه تخلفات رانندگی با اپلیکیشن ایوا
پرداخت عوارض خروج از کشور و جریمه تخلفات رانندگی با اپلیکیشن ایوا

پرداخت عوارض خروج از کشور و جریمه تخلفات رانندگی با اپلیکیشن ایوا

تاریخ انتشار : 12 - 5 - 1396

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مراسم رونمایی از اپلیکیشن ایوا که در حاشیه نمایشگاه الکامپ برگزار شد، گفت: در نسخه جدید اپلیکیشن ایوا امکان پرداخت عوارض خروج از کشورو جریمه تخلفات رانندگی فراهم شده است.

مهندس محمد مهدی صادق افزود: کاربران این اپلیکیشن برای خروج از کشور با پرداخت عوارض آن، از طریق اپلیکیشن ایوا در لحظه، بدون مراجعه به شعب بانک ملی و تهیه فیش می توانند تنها با ارائه پاسپورت در مرزها از کشور خارج شوند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه سرویس عوارض خروج شرکت پرداخت الکترونیک سداد با سیستم های پلیس گذرنامه در ارتباط است ، با پرداخت عوارض از طریق اپلیکیشن ایوا ظرف ٣٠ دقیقه امکان خروج از مرزهای کشور فراهم است.

مهندس صادق همچنین در خصوص پرداخت خلافی خودرو از طریق اپلیکیشن ایوا گفت: با وارد کردن شماره کارت ماشین  در این اپلیکیشن لیستی از تمام خلافی های نمایش داده می شود و امکان پرداخت گروهی ویا انتخاب یک یا چند گزینه درآن میسراست.

مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با اشاره به قابلیت های نسخه جدید درگاه پرداخت این شرکت، گفت:درگاه پرداخت اینترنتی شرکت سداد با توجه به درصد نفوذ کاربران تلفن همراه که همواره رو به افزایش است، طراحی شده و در دستگاه تبلت و تلفن های همراه هوشمند به راحتی قابل مشاهده و استفاده است.

مهندس صادق امنیت را یکی از نگرانی های جدی کاربران در فضای مجازی عنوان کرد و اظهار داشت: نسخه جدید این درگاه با آخرین پروتکل امنیتی در این بخش طراحی شده و ازاین منظر از امنیت بالایی برخوردار است.

وی یکی از ویژگی های این درگاه راحجم کم و سرعت بارگذاری بالای آن دانست و گفت: عملیات پرداخت در این درگاه با سرعت بالا برای کاربران فراهم شده است و کاربران به راحتی می توانند تمام قبوض خود را پرداخت و گزارشات تراکنش های خود را به صورت وب سرویسی و وب سایتی دریافت کنند.

مهندس صادق عنوان کرد: یکی از امکانات زیر ساختی این درگاه، امکان تسهیم است وکاربر با انجام یک تراکنش می تواند تسهیم را برای چند حساب انجام دهد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا