چرا فطریه را با ایوا پرداخت کنیم؟
چرا فطریه را با ایوا پرداخت کنیم؟

چرا فطریه را با ایوا پرداخت کنیم؟

تاریخ انتشار : 10 - 2 - 1401

امسال هم می‌توانیم فطریه ماه رمضان را با ایوا مستقیم و سریع به حساب کودکان سرطانی محک، سالمندان کهریزک یا بابت کمک هزینه دارو واریز کنیم.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، تیم فنی ایوا این امکان را برای کاربران این اپلیکیشن فراهم کرده‌ که امسال هم فطریه خود را از طریق سرویس «فطریه» ایوا پرداخت کنند.

این سرویس از روز شنبه 10 اردیبهشت‌ماه سال 1401 در اپلیکیشن ایوا قرار گرفته‌ تا بتوانیم فطریه خود را به حساب موسسه‌های خیریه «کهریزک» و حمایت از کودکان مبتلا به سرطان «محک» یا بابت هزینه دارو و درمان کودکان محک واریز کنیم و چه کاری شیرین‌تر از این؟

امکانات ایوا در سرویس «مهربانی» تنها به واریز فطریه خلاصه نمی‌شود و می‌توانیم خیرات و نذورات خود را به حساب موسسات مختلف خیریه، واریز کنیم آن هم با امکان تفکیک فطریه عام و سادات، زکات مستحبی و واجب، کفاره عمد و غیر عمد.

برای نصب اپلیکیشن ایوا عدد 1 را به 2000444 ارسال کنید.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا