تشریح چشم‌انداز شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال 1401/ تبدیل سداد به یکی از 3 شرکت برتر در حوزه پرداخت
تشریح چشم‌انداز شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال 1401/ تبدیل سداد به یکی از 3 شرکت برتر در حوزه پرداخت
معاون فناوری اطلاعات بانک ملی ایران تاکید کرد؛

تشریح چشم‌انداز شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال 1401/ تبدیل سداد به یکی از 3 شرکت برتر در حوزه پرداخت

تاریخ انتشار : 25 - 10 - 1400

معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران با حضور در شرکت پرداخت الکترونیک سداد ضمن تشریح چشم‌انداز این شرکت در سال 1401، بر افزایش میزان تراکنش‌ها و جذب مشتریان جدید تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، دکتر «علیرضا ماهیار» معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران امروز شنبه 25 دی‌ماه در محل شرکت پرداخت الکترونیک سداد حضور یافت و با اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست صمیمانه دکتر ماهیار ضمن تشریح نقشه راه مدیرعامل و تیم مدیریتی جدید بانک ملی ایران در ارتباط با حوزه پرداخت، بر ارتقای جایگاه شرکت پرداخت الکترونیک سداد در بین شرکت‌های PSP تاکید و تصریح کرد شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال 1401 می‌بایست به یکی از 3 شرکت برتر در حوزه پرداخت تبدیل شود.

«جذب مشتریان جدید»، «همکاری هرچه بهتر و بیشتر با شرکت‌های متعلق به بانک ملی ایران»، «چابک‌سازی شرکت»، «تمرکز بیشتر در حوزه برنامه‌ریزی» و «افزایش تعاملات با بانک ملی ایران» از دیگر موضوعاتی بود که معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران بر آنها تاکید کرد.

دکتر ماهیار، هماهنگی بانک ملی ایران با شرکت پرداخت الکترونیک سداد در حوزه‌های مختلف برای افزایش میزان تراکنش‌ها و انتقال وجوه به حساب‌های ملی را از دیگر موضوعات مورد توجه برای مدیران شرکت برشمرد.

در پایان این نشست معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران با معاونت‌های مختلف شرکت پرداخت الکترونیک سداد و عملکرد آنها آشنا و نقطه نظرات‌شان را در خصوص وضعیت شرکت جویا شد.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا