حضور معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران در غرفه سداد
حضور معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران در غرفه سداد
در حاشیه برگزاری دومین روز نمایشگاه ایران تراکنش رقم خورد؛

حضور معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران در غرفه سداد

تاریخ انتشار : 22 - 10 - 1400

«علیرضا ماهیار» معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی با حضور در نمایشگاه تراکنش ایران از غرفه سداد بازدید و در جریان عملکرد سه مجموعه داده‌ورزی، پارس الکترونیک و پرداخت الکترونیک سداد قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، در دومین روز از برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در کنار دو شرکت پارس تکنولوژی و داده‌ورزی سداد به معرفی خدمات و محصولات خود به بازدیدکنندگان و مشتریان این حوزه پرداخت و به سوالات آنان پاسخ داد.

دکتر «علیرضا ماهیار» معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران و دکتر «سیدفرید موسوی»  عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران، «حسن مونسان» معاون امور شعب بانک ملی ایران با حضور در نمایشگاه از غرفه سداد بازدید و در جریان عملکرد سه مجموعه داده‌ورزی، پارس الکترونیک و پرداخت الکترونیک سداد قرار گرفتند. 

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، «سیدسعید رضاپور» سرپرست مدیرعاملی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در خصوص این نمایشگاه گفت: نمایشگاه تراکنش فرصت و سکوی مناسبی در جهت ارائه خدمات شرکت‌های بانکی است.

همچنین «حبیب‌الله خالصی» مدیرعامل شرکت پارس تکنولوژی سداد هم در حاشیه این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: امیدوار هستیم که این نمایشگاه به شرکت‌های مختلف کمک کند تا از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های هم استفاده کنند که این رویکرد بدون شک در مجموع مفید است. 

شایان ذکر است که غرفه سداد در دومین روز از برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران میزبان دیگر مدیران ارشد بانکی، شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌های مالی بود.

اهدای لوح تقدیر به شرکت سداد

در پایان هفتمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران، مسئولان برگزاری این نمایشگاه با اهدای لوح تقدیر از حضور موفق شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این دوره از نمایشگاه، تقدیر و تشکر کردند.   

لازم به‌ذکر است کارگاه معرفی محصول، جشنواره چهره‌های ماندگار و جشنواره نوآوری و استارتاپی (فین تک و شهر هوشمند) از جمله بخش‌های اصلی هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران هستند که بخش جشنواره استارت‌‌آپی شهر هوشمند با حضور فعالان استارت‌آپی و مدیران شهری، فرصتی برای نوآوران فراهم می‌کند تا راه‌حل‌ها و راهکارهای خود را برای هوشمندسازی شهرها ارائه کنند.

بخش جشنواره بزرگ فین‌تک ایران با حضور تمامی استارتاپ‌های فین‌تکی و اضلاع دیگر این حوزه از قبیل مراکز قانون‌گذاری و نظارت، مراکز شتاب‌دهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر(VC) برگزار می‌شود.

نمایشگاه تراکنش ایران از 22 تا 23 دی‌ماه سال جاری در هتل لاله و مرکز آفرینش‌های کانون با حضور بانک‌ها، شرکت‌های حوزه پرداخت الکترونیک، شرکت‌های فناوری و استارت‌آپ‌ها برگزار می‌شود.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال 1393 از سوی بانک ملی ایران، بزرگ‌ترین نهاد بانکی خاورمیانه، مأموریت یافت تا به ارائه محصولات و خدمات نوین در زمینه پرداخت الکترونیکی بپردازد. پرداخت الکترونیک سداد می‌کوشد با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز دنیا و ایجاد راهکارهای خلاق پاسخگوی نیازهای جامعه در این زمینه باشد.

پرداخت الکترونیک سداد در مدت زمانی کوتاه توانسته به دستاوردهای مهمی چون طراحی و اجرای کامل زیرساخت شبکه پرداخت (سوئیچ پذیرندگی و شبکه تجمیع) نائل شود و در مقام یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی پی اس پی (PSP) در ایران مشغول به خدمت شود.
شرکت پرداخت الکترونیک سداد هم اکنون عرضه کننده محصولات و خدمات پرداخت الکترونیکی در زمینه هایی نظیر کارتخوان (POS)، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)، اپلیکیشن پرداخت (ایوا و پالس) و کد دستوری (#737*) است.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا