حضور شرکت پرداخت الکترونیک سداد در نمایشگاه تراکنش 2022 
حضور شرکت پرداخت الکترونیک سداد در نمایشگاه تراکنش 2022 

حضور شرکت پرداخت الکترونیک سداد در نمایشگاه تراکنش 2022 

تاریخ انتشار : 21 - 10 - 1400

شرکت پرداخت الکترونیک سداد با حضور در هفتمین نمایشگاه تراکنش و آغاز به کار آن، محصولات و خدمات نوین پرداختی خود را به بازدیدکنندگان‌ معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، در نخستین روز از برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در کنار دو شرکت پارس تکنولوژی و داده‌ورزی سداد به معرفی خدمات و محصولات خود به بازدیدکنندگان و مشتریان این حوزه پرداخت و به سوالات آنان پاسخ داد. 

«مجتبی توانگر» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در کنار مدیران ارشد شرکت پرداخت الکترونیک سداد با حضور در نمایشگاه از غرفه سداد بازدید و در جریان عملکرد سه مجموعه داده‌ورزی، پارس الکترونیک و پرداخت الکترونیک سداد قرار گرفت. 

کارگاه معرفی محصول، جشنواره چهره های ماندگار و جشنواره نوآوری و استارتاپی (فین تک و شهر هوشمند) از جمله بخش‌های اصلی هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران هستند که بخش جشنواره استارت‌‌آپی شهر هوشمند با حضور فعالان استارت‌آپی و مدیران شهری، فرصتی برای نوآوران فراهم می‌کند تا راه‌حل‌ها و راهکارهای خود را برای هوشمندسازی شهرها ارائه کنند.

بخش جشنواره بزرگ فین‌تک ایران با حضور تمامی استارتاپ‌های فین‌تکی و اضلاع دیگر این حوزه از قبیل مراکز قانون‌گذاری و نظارت، مراکز شتاب‌دهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) برگزار می‌شود.

نمایشگاه تراکنش ایران از 22 تا 23 دی‌ماه سال جاری در هتل لاله و مرکز آفرینش‌های کانون با حضور بانک‌ها، شرکت‌های حوزه پرداخت الکترونیک، شرکت‌های فناوری و استارت‌آپ‌ها برگزار می‌شود.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا