با ایوا دسته‌چک بگیر
با ایوا دسته‌چک بگیر
بدون نیاز به حضور در شعب بانک ملی ایران

با ایوا دسته‌چک بگیر

تاریخ انتشار : 14 - 10 - 1400

کاربران اپلیکیشن ایوا با استفاده از سرویس نشان بانک می‌توانند درخواست صدور «دسته‌چک» بانک ملی ایران را به شعبه خود اعلام کنند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، یکی از خدمات جذاب سرویس «نشان بانک» در اپلیکیشن ایوا، امکان درخواست صدور دسته چک به‌صورت آنلاین است.

با استفاده از این سرویس، کاربران می‌توانند درخواست خود را بدون مراجعه حضوری به شعبه، از طریق اپلیکیشن ایوا، اعلام کنند. آن گروه از کاربران ایوا که متقاضی دریافت چنین سرویسی هستند باید نزد بانک ملی، حساب جاری داشته باشند و پیش از این نیز دست‌کم برای یک‌بار دسته‌چک گرفته و 80 درصد برگه‌های دسته چک قبلی خود را خرج کرده باشند.

در حال حاضر این سرویس، فقط دسته‌چک 25 برگی برای متقاضیان صادر می‌کند که برای تحویل حضوری دسته‌چک نیز از سوی شعبه بانک با فرد متقاضی تماس گرفته می‌شود.

همچنین، کاربر بایستی برای ثبت موفق درخواست صدور دسته‌چک از طریق سرویس نشان‌بانک، فاقد چک برگشتی، تسهیلات و تعهدات معوق در نظام بانکی کشور باشد.
 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا