مشاهده و دریافت لحظه‌ای 10 گردش آخر ملی کارت با ایوا
مشاهده و دریافت لحظه‌ای 10 گردش آخر ملی کارت با ایوا
بدون مراجعه به بانک ملی ایران صورت می‌پذیرد؛

مشاهده و دریافت لحظه‌ای 10 گردش آخر ملی کارت با ایوا

تاریخ انتشار : 3 - 9 - 1400

مشاهده 10 گردش آخر کارت بانک ملی برای مشتریان بانک ملی ایران از طریق اپلیکیشن ایوا فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مشتریان بانک ملی ایران با ورود به سرویس «نشان‌بانک» اپلیکیشن ایوا و انتخاب خدمت «صورت‌حساب کارت» می‌توانند گردش‌های آخر کارت بانک ملی ایران خود را مشاهده و دریافت کنند.

کاربران با وارد کردن و یا انتخاب کارت بانک ملی ایران خود و تنها با پرداخت کارمزد 1,206 ریال در کمتر از چند ثانیه، می‌توانند 10 گردش آخر کارت خود را مشاهده کنند.

گفتنی است، ایوا یک اپلیکیشن پرداخت است که از طریق آن می‌توان به خدمات متنوعی مانند خرید شارژ و بسته‌های اینترنت تلفن همراه، انجام کارت به کارت، استعلام و پرداخت قبوض، استعلام و پرداخت جریمه‌های خودرو، خرید بیمه‌نامه‌، پرداخت‌های دولتی و بسیاری از خدمات متنوع دیگر، در تمام ساعات شبانه‌روز دسترسی داشت.

همچنین «نشان‌بانک» سرویس متمایز اپلیکیشن ایوا است که شعبه دیجیتال بانک ملی ایران محسوب شده و کاربران ایوا بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک، می‌توانند از خدمات پرشمار آن بهره‌مند شوند.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا