پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس شرکت پرداخت الکترونیک سداد
پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس شرکت پرداخت الکترونیک سداد

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت هفتمین سالگرد تاسیس شرکت پرداخت الکترونیک سداد

تاریخ انتشار : 25 - 8 - 1400

سرپرست مدیرعاملی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، هفتمین سالگرد تاسیس این شرکت را به تمامی همکاران در معاونت‌ها و مدیریت‌های مختلف تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت پرداخت الکترونیک سداد، «سیدسعید رضاپور محمدی» سرپرست مدیریت عامل و رئیس هیات مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سداد، هفتمین سالگرد تاسیس شرکت پرداخت الکترونیک سداد را به تمامی همکاران در معاونت‌های مختلف تبریک گفت.

وی برخورداری شرکت پرداخت الکترونیک سداد از نیروهای انسانی مستعد و توانمند را بزرگ‌ترین سرمایه این شرکت دانست و تاکید کرد: امیدوارم در راستای پیشبرد اهداف از پیش تعریف شده و دستیابی به چشم‌انداز پیش‌رو در حوزه خدمات پرداخت الکترونیکی و بانکداری دیجیتال بتوانیم با اتحاد و همت تمامی همکاران، فصل جدیدی را برای این شرکت رقم بزنیم.

سرپرست مدیریت عامل و رئیس هیات مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سداد در پایان تاکید کرد، به‌پاس قدردانی از زحمات همکاران مجموعه پرداخت الکترونیک سداد در سالروز هفت سالگی این شرکت، پاداشی برای همکاران اختصاص داده شده است.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا