کارت به کارت

 

در ایوا امکان انتقال وجه شتابی از مبداء اکثر بانک های مهم به همه بانک های کشور فراهم شده و شما می تونید با امنیت کامل وجه تون رو منتقل کنید.

ایوا امکان انتقال وجه کارت به کارت رو از مبدأ بانک های مختلف به همه بانک ها  فراهم کرده. فهرست بانک های مبدا رو می تونید توی منوی متحرک بالای صفحه ببینید. برای انتقال وجه از این راه عمل کنید.

شماره کارت مبدا رو وارد یا کارت مورد نظرتون رو با زدن روی نشانه کارت سمت چپ انتخاب کنید.

وقتی اولین بار شماره کارتی رو وارد می کنید، بعد از ثبت مشخصات (سال و ماه)، می تونید گزینه ذخیره و استفاده رو بزنید تا شماره کارت شما توی فهرست ایوا ذخیره بشه و بارهای بعدی از توی نشانه کارت سمت چپ کارت موردنظرتون رو انتخاب کنید.

 

رمز دوم کارت تون رو وارد کنید.

برای این کار باید قبلاً با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت تون یا با رجوع به خود بانک صادرکننده رمز دوم تهیه کرده باشید.

 

شماره CV2 کارت تون رو  وارد کنید.

این شماره با همین عنوان روی کارت بانکی تون ثبت شده.

 

حالا باید مشخصات کارت مقصد رو  وارد یا با زدن روی آیکن زرد رنگ سمت راست کارت مقصدتون رو انتخاب کنید.

وقتی اولین بار شماره کارتی رو وارد می کنید، می تونید تیک ذخیره رو بزنید تا کارت مقصد توی فهرست ایوا ذخیره بشه و بارهای بعدی با زدن روی آیکن زرد رنگ سمت راست کارت موردنظرتون رو انتخاب کنید.

در ضمن توی آیکن زرد رنگ سمت راست هم امکان جستجوی کارت موردنظرتون وجود داره و هم امکان ویرایش و حذف کارت های مقصد.

 

مبلغ مورد نظرتون رو وارد کنید.

باید بدونید که سقف مبلغ انتقال وجه از این طریق برای همه بانک ها 3 میلیون تومان در روزه.

 

اگر برای این تراکنش توضیحی لازمه، در جای مشخص شده بنویسید تا توی تاریخچه تراکنش تون ثبت بشه. 

توجه کنید که توضیحات این قسمت برای خود شما محفوظ می مونه و در صورتی که رسید تراکنش رو برای گیرنده ارسال کنید، توضیحات شما فرستاده نمی شه.

حالا باید کلید استعلام رو بزنین تا صفحه نتیجه استعلام روی صفحه گوشی شما ظاهر بشه.

 اینجا مشخصات تراکنش شما (شامل شماره کارت مبدا تا کارت مقصد و نام واریزشونده و مبلغ واریزی) نمایش داده می شه و فرایند انجام تراکنش در صورتی شروع می شه که شما کلید انتقال وجه رو بزنید.

 

وقتی شما صفحه موفقیت تراکنش کارت به کارت رو دیدید تراکنش به انجام رسیده.

حالا باید تایید رو بزنید تا تاریخچه تراکنش شما ثبت بشه.  با زدن تایید تاریخچه تراکنش که حالا شامل نوع و تاریخ تراکنش و شماره مرجع هم می شه برای شما ثبت می شه.

 

از گوشه سمت راست این صفحه می تونید رسید تراکنش رو به اشتراک بگذارید. 

 

از توی  بخش تاریخچه کارت به کارت که در منوی بالای صفحه اصلی قرار داره، هم می تونید سوابق کارت به کارت رو  ببینید و هم می تونید سابقه موردنظرتون رو  با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا