پاسخ به سؤالات بانکی با باجه آنلاین

 

 

باجه آنلاین یکی از خدمات جذاب «نشان بانک» اپلیکیشن ایوا است که به شما این امکان را می‌دهد تا حتی در روزهای تعطیل، پاسخ سؤالات بانکی‌تان را به‌صورت رایگان و در کمتر از 30 دقیقه دریافت کنید. 

برای استفاده از سامانهٔ باجه آنلاین، فقط به امضای الکترونیکی نیاز دارید. لازم به ذکر است که این سرویس ویژهٔ کاربران و مشتریان بانک ملی ایران است. 

پس از ایجاد امضای الکترونیکی، از آن پس، می‌توانید به‌صورت نامحدود از خدمات و سرویس‌های شعبهٔ دیجیتال بانک ملی ایران استفاده کنید که باجه آنلاین نیز یکی از این خدمات است.

 

مراحل دریافت گواهی امضای الکترونیکی

•    برای دریافت گواهی امضای الکترونیکی در ایوا، ابتدا وارد نشان‌ بانک شوید. 
•    شمارهٔ تلفن همراه خود را وارد کرده و گزینهٔ «دریافت کد فعال‌سازی» را انتخاب کنید.
•    پس از دریافت کد فعال‌سازی، تصاویر پشت و روی کارت ملی خود را اسکن کنید. سپس کد ملی، کد پشت کارت ملی یا کد رهگیری ثبت‌نام کارت ملی و تاریخ تولد را وارد کرده و گزینهٔ «تأیید و ادامه» را انتخاب کنید.
•    احراز هویت خود را انجام دهید و پس از آن صفحهٔ اول شناسنامهٔ خود را اسکن کنید. 
•    سپس نمونه امضای خود را در کادر مربوطه وارد کرده و و در نهایت اطلاعات تکمیلی را کامل کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که جهت تعریف امضای الکترونیکی حتماً باید شماره تلفن همراه به نام خودتان باشد.

پس از دریافت گواهی امضای الکترونیکی، کافی ا‌ست به نشان بانک ایوا مراجعه کرده و گزینهٔ باجه آنلاین را انتخاب کنید. سؤالات بانکی‌تان را بپرسید و در کمتر از 30 دقیقه مشاورهٔ آنلاین دریافت کنید.
همچنین باجه آنلاین را می‌توانید در پیام‌رسان بانکی بله و همراه بام ملی، بیابید. 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا