محصولات و خدمات

پرداخت الکترونیک سداد در مقام یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی (‍‌پی‌اس‌پی) در ایران کامل‌ترین سبد ابزارهای پرداخت الکترونیک در کشور را در اختیار هم‌وطنان عزیز قرار داده است: انواع کارتخوان (POS)، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)، اپلیکیشن پرداخت (ایوا و پالس) و کد دستوری (#737*).

 

کارتخوان فروشگاهی   EFT-POS 

کارتخوان فروشگاهی متداول‌ترین و آشناترین نوع کارتخوان است. این کارتخوان دستگاهی ثابت یا سیار است که با پذیرش کارت‌های بانکی امکان تراکنش‌های مالی و خدمات پرداخت الکترونیکی را میسر می‌کند. پرداخت الکترونیک سداد انواع مختلفی از کارتخوان را عرضه می‌کند تا پذیرندگان بتوانند متناسب با شرایط کسب‌وکار خود کارتخوان موردنیازشان را انتخاب کنند.

 

کارتخوان متصل به سیستم | PC-POS

کارتخوان متصل به سیستم کارتخوانی است که  قابلیت اتصال به دستگاه‌هایی نظیر کامپیوتر و صندوق فروشگاهی را دارد. این کارتخوان مبلغ صورتحساب را مستقیماً روی صفحه کارتخوان نمایش می‌دهد و پس از انجام تراکنش، اطلاعات آن را برای ثبت خودکار در برنامه حسابداری به سیستم شما ارسال می‌کند. کارتخوان متصل به سیستم مناسب کسب‌وکارهایی است که از صندوق فروشگاهی یا نرام‌افزارهای مالی و حسابداری استفاده می‌کنند.

 

کارتخوان موبایلی mPOS

کارتخوان موبایلی یا mPOS دستگاهی است از موبایل کوچک‌تر که از طریق بلوتوث به موبایل یا تبلت وصل می‌شود و امکان پذیرش کارت‌های بانکی را فراهم می‌کند. این دستگاه بسیار مناسب کسب‌وکارهایی است که علاوه بر تغییر محل کارتخوان نیازمند اتصال به اپلیکیشن یا نرم‌افزار مختص کسب‌وکار خود هستند.

 

کارتخوان اندرویدیPDA-POS

کارتخوان اندرویدی یک کارتخوان مجهز به سیستم‌عامل اندروید و صفحه نمایشگری تمام لمسی است. درواقع بهتر است آن را یک موبایل یا تبلت بدانیم که به لوازم یک کارتخوان پیشرفته مجهز شده است، ازجمله: دوربین، چاپگر، اسکنر ۲ بعدی، وای‌فای، GPRS، بلوتوث، RFID، بارکدخوان و کارت حافظه جانبی. نصب نرم‌افزارهای مالی و حسابداری بر بستر سیستم‌عامل اندروید از قابلیت‌های مهم این دستگاه است.

 

درگاه پرداخت اینترنتی شرکت پرداخت سداد (IPG)

درگاه اینترنتی یکی از روش‌های آسان و مؤثر پرداخت الکترونیکی است. گسترش شبکه اینترنت در سال‌های اخیر درگاه اینترنتی را به راهی مهم برای انجام دادوستدهای مالی بدل کرده است. در این زمینه سداد دو راهکار به مشتریان خود عرضه کرده است:

درگاه پرداخت اینترنتی (IPG)

درگاه پرداخت اینترنتی به دارندگان کارت‌های بانکی امکان می‌دهد تا بدون مراجعه حضوری، کالا و خدمات موردنظر خود را از طریق اینترنت خریداری و وجه آن را به‌صورت آنلاین پرداخت کنند.

 

درگاه پرداخت درون‌برنامه‌ای (IN APP PAYMENT)

درگاه پرداخت درون برنامه‌ای یک برنامه جانبی و نوعی ابزار توسعه است که با الحاق به اپلیکیشن‌ها قابلیت پرداخت را به آنها می‌افزاید. این محصول به صاحبان درگاه پرداخت امکان می‌دهد که درنهایت امنیت، دریافت وجه خود را از طریق خود برنامه انجام دهند.

 

اپلیکیشـن پالــس (PULSE)

پالــس یک اپلیکیشن مدیریت کسب‌وکار و دسترسی مستقیم به خـدمات پشتیبــانی ویژه پذیرندگــان است. پذیرندگان ما می توانند با نصب این اپلیکیشن روی گوشی همراه یا تبلت خود در هـر ساعت از شبـانه روز درخواست پشتیبانی دهند یا به ریـز تمام تراکـنش هایشان دستـرسی داشته باشـند. با پالــس همیشه حسابدار خود را به همراه دارید.

 

اپلـیـکـیشن ایوا  (IVA)

ایوا یک اپلیکیشن پرداخت متفاوت است. خدمات متنوعی نظیـرِ امکان خـرید شـارژ و اینترنت، پرداخت قبض هـای شهـری، کارت به کارت، استعـلام و پرداخت خلافی خودرو و نیز خدمات ویژه ای مانندِ پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت های دولتی و سـازمانی در این اپلیکیشن مهیا شـده است. آنچه ایوا به شما می‌دهد «یک تفاوت ساده» اما اثربخش است. ایوا تفاوتی ظریف برای ذوق‌های ظریف است.

 

کد دستوری #737*

پرداخت الکترونیک سداد کد دستوری #737*را در اختیار کاربران قرار داده است. کدهای دستوری (USSD) امکان خرید خدمات و محصولات خاص را با استفاده از موبایل و در بستر مخابرات فراهم می‌کنند. این کدها بین یک # و * محصورند و بر این اساس از شماره‌ تلفن متمایز می‌شوند. پرداخت انواع قبض، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی خدمات رایجی است که از طریق کد دستوری (USSD) ارائه می‌شوند.

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا