استعلام و پرداخت خلافی خودرو

جرایم راهنمایی و رانندگی رو با ایـوا به رایگان استعلام بگیرید و به انتخاب خودتون هر کدوم رو که مایل هستید پرداخت کنید.

استعلام و پرداخت خلافی خودرو با ایوا

در این بخش می تونید با وارد کردن بارکد پشت کارت استعلام خلافی خورو رو بگیرید و هر کدوم رو که خواستید پرداخت کنید.

هم می تونید شماره بارکد پشت کارت رو به صورت دستی وارد کنید

و هم می تونید با استفاده از بارکدخوان اجازه بدید ایوا بارکد کارت خودروتون رو وارد کنه. 

بعد از زدن کلید تائید یه صفحه به شما نمایش داده می شه که توی اون علاوه بر مشخصات پلاک ماشین، تعداد خلافی و مجموع کل مبلغ خلافی جریمه های ماشین شما رو دونه دونه با توضیح کامل تخلف (شامل شرح تخلف، نوع، مبلغ، محل ، شهر و تاریخ دقیق تخلف) فهرست می کنه و شما می تونید با انتخاب دونه ای جریمه ها خلافی خودرو رو پرداخت کنید.

 

خدمت استعلام آنلاین و پرداخت خلافی خودرو از وب سایت پرداخت الکترونیک سداد

در صفحه «استعلام و پرداخت خلافی» پرداخت الکترونیک سداد می توانید از خلافی خودروی خود مطلع شوید و جریمه آن را پرداخت کنید. برای آن که از خدمت استعلام و  پرداخت جرایم رانندگی پرداخت الکترونیک سداد استفاده کنید کافی است شماره 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین خود را وارد کنید تا فهرست همه خلافی های خودروی خود را مشاهده و پرداخت کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل مرکز تماس پرداخت الکترونیک سداد همیشه آماده پاسخگویی به مشکلات و سؤالات شماست. 

 

دانلود اپلیکیشن ایوا

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا