خرید شارژ

خرید شارژ همه اپراتورهای تلفن همراه
اعمال شارژ برای این شماره امکان پذیر نیست

اگر ترابرد کرده اید میتوانید از پایین اپراتور خود را تغییر دهید

اطلاعات شارژ
آماده پرداخت
ریال
مبلغ با احتساب 9.0 درصد مالیات بر ارزش افزوده محاسبه شده است
شماره

برای ادامه فرآیند، پس از تایید اطلاعات بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید.

خدمت «خرید شارژ» پرداخت الکترونیک سداد به شما امکان می دهد که برای خط های اعتباری همه اپراتورها (همراه اول، ایرانسل و رایتل) شارژ تهیه کنید. با واردکردن شماره تلفن همراه موردنظر خود در این صفحه مبلغ و نوع شارژ را تعیین و با پرداخت مبلغ خیلی راحت برای خودتان یا دیگران شارژ تهیه کنید.

سرعت بالا

سرعت بالا

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

امنیت

امنیت

کاربرد پذیری

کاربرد پذیری

در صورتی که عملیات شارژ انجام شد ولی خط همراه ما شارژ نشد چه کار باید کرد؟

از آنجا که درصد مغایرت های تراکنشی شرکت پرداخت الکترونیک سداد پایین است ممکن است دلیل شارژ نشدن تاخیرهای معمول باشد. ولی اگر مطمئن شدید که خط همراه شما شارژ نشده با مرکز تماس پرداخت الکترونیک سداد تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما برطرف شود.

آیا فقط می توان مبالغ تعیین شده را انتخاب کرد یا می توان مبلغی دلخواه را نیز برای شارژ خط همراه تعیین کرد؟

پرداخت الکترونیک سداد علاوه بر تعیین مبالغ متوعی که کاربران معمولا انتخاب می کنند این امکان را نیز فراهم کرده که کاربر بتواند مبالغ مورد نظر خود را وارد و شارژ مورد نظر خود را تعیین کند. فقط باید در نظر داشت که این مبلغ باید ضریبی از 1000 تومان باشد.

ترابرد کردن یعنی چه و چه مزایای دارد؟

ترابرد یعنی انتقال شماره تلفن همراه خود از یک اپراتور به اپراتور دیگر. این قابلیت به کاربران امکان می دهد تا با یک شماره واحد از اپراتور های مختلف تلفن همراه استفاده کنند و دیگر لازم نباشد که شماره جدیدی از اپراتور مورد نظر خود بگیرند. به لطف این خدمت کاربر می تواند از تمامی خدمات اپراتور پذیرا استفاده کند و به این ترتیب تعرفه پرداختی اپراتور پذیرا برای او اعمال خواهد شد. معمولا کاربران برای بهره مند شدن از خدمات بهتر و هزینه های کمتر شماره تلفن خود را ترابرد می کنند.

برای خط همراه کدام اپراتورها می توانیم شارژ تهیه کنیم؟

در حال حاضر امکان خرید انواع شارژ گوشی همراه برای اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل در این صفحه فراهم است.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.

دریافت لینک دانلود اپلیکیشن ایوا
دانلود اپلیکیشن ایوا
وبلاگ سداد
صفحه رسمی اینستاگرام پرداخت الکترونیک سداد
صفحه رسمی اپلیکیشن ایوا