سرویس‌های کارتی نشان‌بانک (شعبه دیجیتال بانک ملی ایران)

یکی از خدمات جذاب نشان‌بانک اپلیکیشن ایوا به عنوان اولین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران، خدمات مبتنی بر کارت‌های بانک ملی ایران است. پیش‌تر کاربر به منظور استفاده از این خدمات بایستی به شعبه و یا خودپردازهای بانک مراجعه کرده و از سرویس‌های مدنظر مانند مسدودی کارت یا مشاهده 10 گردش کارت بانکی خود بهره‌مند می‌شد که به کمک سرویس نشان‌بانک اپلیکیشن ایوا این خدمات به صورت غیرحضوری و در عرض چند ثانیه قابل بهره‌برداری است.

این امر سبب صرفه‌جویی در هزینه، وقت مشتریان و کمک به کاهش انتقال بیماری‌ها و ترافیک می‌شود.

از جمله سرویس‌های موجود کارتی در نشان‌بانک اپلیکیشن ایوا می‌توان به سرویس‌های مسدودی، صورتحساب (10 گردش آخر)، کارت به کارت و موجودی کارت اشاره کرد.

به‌منظور جلوگیری از کلاهبرداری، در تمام سرویس‌های ذکر شده بایستی اطلاعات هویتی صاحب کارت بانکی با مالک سیم‌کارت یکسان باشد.

مسدودی کارت: اگر کاربر به هر دلیلی (سرقت، کلاهبرداری و ...) خواهان مسدودی و ابطال کارت بانک ملی خود باشد، می‌تواند در هر ساعت از شبانه‌روز و بدون مراجعه به شعبه و تنها از طریق خدمت"مسدودی کارت" سرویس نشان‌بانک ایوا درخواست خود را ثبت و کارت خود را مسدود کند.

صورتحساب کارت:کاربران به کمک این سرویس در هر ساعت از شبانه‌روز و بدون مراجعه به خودپرداز و شعبه می‌توانند 10 گردش آخر کارت بانک ملی خود را دریافت کنند.

کارت به کارت:کاربران به کمک این سرویس در هر ساعت از شبانه‌روز و بدون مراجعه به خودپرداز و شعبه می‌توانند از کارت بانکی خود به سایر کارت‌های بانکی مبلغ مدنظر خود را انتقال دهند.

موجودی کارت: کاربران به کمک این سرویس در هر ساعت از شبانه‌روز و بدون مراجعه به خودپرداز می‌توانند موجودی کارت بانکی خود را مشاهده کنند.