راهنمای پرداخت اقساط تسهیلات کارت اعتباری مرابحه بانک ملی ایران

راهنمای پرداخت اقساط تسهیلات کارت اعتباری مرابحه بانک ملی ایران

بانک ملی ایران با هدف ایجاد قدرت خرید بیشتر و در راستای استانداردهای بین‌المللی و رویه‌های متداول دنیا اقدام به طراحی کارت اعتباری بر مبنای عقد مرابحه و قانون عملیات بانکی بدون ربا بر اساس دستورالعمل‌های بانک مرکزی کرده است. دارنده این کارت می‌تواند تا میزان مشخصی که به آن سقف اعتبار گفته می‌شود از محل اعتباری که توسط بانک ملی ایران به آن اختصاص داده شده است، از مراکز فروش کالا یا خدمات خرید کند و بدهکاری خود را به‌صورت یکجا یا ماهانه (حداکثر 36ماه) به همراه سود دوره خرید طی مدت هفت روز تقویمی از تاریخ صدور صورتحساب پرداخت کند.

 

انواع کارت اعتباری مرابحه:

1. کارت اعتباری مرابحه برنزی با میزان اعتبار 10 تا 100 میلیون ریال.

 

2. کارت اعتباری مرابحه نقره‌ای با میزان اعتبار 110 تا 300 میلیون ریال.

 

 

3. کارت اعتباری مرابحه طلایی با میزان اعتبار 310 تا 500 میلیون ریال.

 

 

مدت اعتبار این کارت یک‌سال از تاریخ صدور آن است که دارای کارمزد صدور یک درصد اعتبار تخصیصی است. همچنین در صورت تسویه یا بازپرداخت تسهیلات، کارت به میزان اصل تسهیلات پرداختی مجددا شارژ شده و قابل استفاده است. نرخ سود کارت اعتباری مرابحه بانک ملی ایران براساس مصوبه شورای پول و اعتبار (نرخ سود عقود مبادله‌ای) در حال حاضر سالانه 18 درصد است.

 

راهنمای پرداخت اقساط تسهیلات کارت اعتباری بانک ملی ایران از طریق سرویس نشان‌بانک (شعبه دیجیتال بانک ملی ایران)

در مرحله اول کاربر وارد منوی کارت اعتباری خدمت نشان بانک می‌شود.

 

 

در این مرحله کاربر اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خود را که شامل "شماره کارت" است، مشاهده می‌کند. همچنین کاربر با وارد شدن به منوی صورتحساب کارت، می‌تواند مبلغ اقساط تسهیلات کارت اعتباری خود را "پرداخت" یا "تسویه" کند.