چه تسهیلاتی می‌توان از نشان‌بانک گرفت؟

یکی از خدمات پرطرفدار نشان‌بانک اپلیکیشن ایوا به عنوان اولین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران، خدمات مربوط به دریافت تسهیلات است.

کاربر می‌تواند در نشان‌بانک ایوا بدون مراجعه به شعبه و بدون نیاز به ضامن از انواع تسهیلات بانکی و خدمات بعد از آن مانند گزارش تسهیلات و بازپرداخت آن بهره‌مند شود.

در حال حاضر کاربران می‌توانند از نشان اعتباری، تسهیلات زرنشان و کرونایی استفاده کرده و از طریق دو سرویس کارت اعتباری یا بازپرداخت تسهیلات، اقساط مربوط به تسهیلات خود را پرداخت کنند. همچنین کاربران می‌توانند از طریق منوی گزارش‌های سرویس کارت اعتباری و بازپرداخت اقساط تسهیلات، جزییات مربوط به تسهیلات دریافتی خود را مشاهده کنند.

این امر سبب صرفه‌جویی در هزینه، وقت مشتریان و کمک به کاهش بیماری‌ها و ترافیک می‌شود.

 

نشان اعتباری:

در حال حاضر کاربرانی که سهام عدالت دارند، می‌توانند با توثیق قرار دادن این سهام از تسهیلات نشان اعتباری بهره‌مند شوند. طبق تصمیمات بعدی دولت، کاربران می‌توانند دارایی‌های خود از جمله یارانه دریافتی‌شان را توثیق قرار داده و در قالب کارت اعتباری مجازی، اعتبار بگیرند.

 

تسهیلات زرنشان:

کاربر می‌تواند طلا و جواهرات خود را توثیق قرار داده و بر حسب ارزش دارایی آن، تسهیلات دریافت کند.

 

تسهیلات کرونایی:

صاحبان مشاغلی که کسب و کار آنها در اثر کرونا آسیب دیده می‌توانندبرای دریافت تسهیلات کرونا در سامانه کارا ثبت‌نام کرده، پس از انتخاب بانک ملی و در صورت تایید از سمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طریق منوی تسهیلات کرونا نشان‌بانک اپلیکیشن ایوا اقدام کنند.

 

بازپرداخت تسهیلات:

کاربر با مراجعه به این سرویس و با انتخاب شماره حساب و تسهیلات خود می‌تواند اقساط مربوط به تسهیلات بانک ملی خود را پرداخت و در قسمت گزارش تراکنش، جزییات پرداختی خود را مشاهده کند.

 

صورتحساب تسهیلات:

کاربر با مراجعه به این سرویس می‌تواند جزییات تسهیلات خود را از جمله شماره تسهیلات، مبلغ قسط، شماره حساب مربوطه، تعداد اقساط، اقساط پرداخت شده و ... مشاهده کند.

 

کارت اعتباری:

کاربر با مراجعه به این سرویس علاوه بر مشاهده وضعیت کارت اعتباری می‌تواند بازپرداخت‌های مربوط به آن را انجام و یا تسویه کارت اعتباری خود را انجام دهد.