«زرنشان»، راهکار غیرحضوری برای درخواست تسهیلات بانک کارگشایی

مشتریان بانک کارگشایی می توانند از این پس به جای مراجعه حضوری به شعب این بانک برای ثبت درخواست تسهیلات، این درخواست را به صورت غیرحضوری در «زرنشان» ثبت کنند.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد و به نقل از بانک ملی ایران، پیش از این متقاضیان تسهیلات بانک کارگشایی برای هر بار درخواست تسهیلات باید به شعب این بانک مراجعه و درخواست خود را به صورت حضوری ثبت می کردند، اما اکنون سرویس «زرنشان» که در«نشان بانک» اپلیکیشن «ایوا» و همچنین در سامانه‌های «بام» و «بله» قابل دسترسی است، این فرایند را کوتاه و غیرحضوری کرده است.
در این روند، متقاضی تنها با یک بار مراجعه به بانک کارگشایی و توثیق طلا، می‌تواند میزان اعتبار خود را مشخص کرده و در ادامه با مراجعه به «زرنشان»، درخواست خود شامل نوع تسهیلات، شعبه بانک کارگشایی و میزان مبلغ درخواستی را ثبت کند.
محصولات قابل ارائه در بانک کارگشایی شامل تسهیلات جعاله و قرض‌الحسنه تا سقف 200 میلیون ریال در قبال ترهین طلای ساخته شده و جواهرات است.
«زرنشان» امکان پیگیری درخواست تسهیلات کارگشایی را نیز فراهم کرده است. همچنین مشتریان می توانند از همین طریق، تا قبل از تایید قرارداد، درخواست خود را لغو کنند.