کارت هدیه مجازی نشان‌بانک ایوا

سرویس نشان بانک اپلیکیشن ایوا به‌منظور سهولت و راحتی مشتریان، فرایند صدور کارت هدیه را به‌صورت یک خدمت نوین در سرویس نشان بانک قرار داده است.
کاربران محترم می‌توانند به‌صورت غیرحضوری تنها با مراجعه به سرویس نشان بانک اپلیکیشن ایوا برای مراسم‌ها و مناسبت‌های مختلف، کارت هدیه تهیه کنند.
خدمت کارت هدیه این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا بتوانند طرح روی کارت، متن و مبلغ دلخواه خود را وارد کنند.
کارت هدیه در 2 قالب مجازی و فیزیکی صادر می‌شود، برای دریافت کارت مجازی کاربر با کلیک کردن دکمه اشتراک گذاری می‌تواند از طریق شبکه‌های اجتماعی کارت هدیه را ارسال کند. برای دریافت فیزیک کارت، کاربر می‌تواند با مراجعه به یکی از مراکز خدمت بانک ملی ایران (کیوسک/VTM) و ارائه تصویر همراه کد (QR Code) فوق، کارت هدیه خود را دریافت کند.
مراحل ثبت درخواست کارت هدیه بشرح زیر تقدیم حضور می‌شود:
•    کاربر در ابتدا وارد منوی کارت هدیه شده و روی گزینه ایجاد کارت هدیه جدید کلیک می‌کند.

•    سپس مبلغ کارت هدیه را انتخاب می‌کند.

   

•     کاربر در مرحله بعد مناسبت کارت هدیه را تعیین کرده، سپس طرح روی کارت را انتخاب می‌کند.

  
•    در این مرحله کاربر می‌تواند متن دلخواه خود را تایپ کند و فونت و رنگ نوشته را مطابق میل خود انتخاب کرده و تغییر دهد.

•    در این مرحله کاربر می‌بایست اطلاعات کارت بانکی خواسته شده را وارد کرده، سپس پرداخت را انجام دهد.
 

•    پس از پرداخت هزینه صدور کارت بایستی مطابق تصویر زیر عبارت «خرید کارت هدیه با موفقیت انجام شد» مشاهده شود.

•    در این مرحله کاربر می‌تواند با مراجعه به قسمت مشاهده کارت‌های قبلی و کلیک کردن گزینه مشاهده جزئیات، اطلاعات کارت شامل: QR کد کاربر، شماره سریال، رمز صدور، شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضا، cvv2 را ملاحظه کند.

•    در گام بعدی کاربر می‌تواند کارت هدیه صادر شده را به‌صورت مجازی و فیزیکی دریافت کند. برای دریافت کارت مجازی کاربر با کلیک کردن دکمه اشتراک‌گذاری می‌تواند از طریق شبکه‌های اجتماعی کارت هدیه را برای شخص مورد نظر خود ارسال کند.

برای دریافت فیزیک کارت هدیه کاربر می‌تواند با مراجعه به یکی از مراکز خدمت بانک ملی ایران (کیوسک/VTM) و ارائه تصویر همراه کد QR code فوق که در تصویر زیر نمایش داده شده، کارت هدیه خود را دریافت کند.