فروش سهام عدالت از طریق درگاه بانک ملی و اپلیکیشن ایوا

فروش سهام عدالت از طریق درگاه بانک ملی و اپلیکیشن ایوا

از چندی پیش سهام عدالت وارد مرحله آزادسازی شده و صاحبان این سهام می توانند سهام خود را آزاد کنند. در این مدت برخی از سهام داران سهام خود را آزاد کرده اند و حالا می توانند مرحله دیگری از این فرایند را به انجام برسانند. در این میان بانک ملی برای کسانی که شماره شبای بانک ملی ایران را به منظور عملیات بانکی خود معرفی کرده اند امکانی خاص فراهم کرده است: این افراد می توانند از طریق اپلیکیشن ایوا یا درگاه اعلام شده بانک ملی که متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سداد است فرم اقرارنامه و درخواست فروش سهام عدالت را تکمیل و تائید کنند. اما چگونه؟

 

فروش سهام عدالت از طریق درگاه بانک ملی

کسانی که حساب بانک ملی خود را در سهام عدالت معرفی کرده اند می توانند به صفحه درگاه بانک ملی به نشانی https://sadadpsp.ir/stocks رجوع کنند.

 

سهامداران باید در این صفحه پس از وارد کردن کد ملی و کد امنیتی صفحه درگاه گزینه تائید را انتخاب کنند و با پاسخ دادن به سوال های امنیتی وارد صفحه مشاهده اقرارنامه شوند. 

 

سهامدارانی که متن اقرارنامه را تایید می کنند به کارگزار سهام خود اختیار می دهند که تا 30 درصد سهام آنها را بفروشد و به شماره شبای معرفی شده واریز کند.

 

فروش سهام عدالت از طریق ایوا

و البته کسانی که حساب بانک ملی خود را در سهام عدالت معرفی کرده اند می توانند همین مراحل را از طریق اپلیکیشن ایوا طی کنند.

 

سهامداران باید در این صفحه پس از وارد کردن کد ملی و کد امنیتی گزینه تائید را انتخاب کنند و با پاسخ دادن به سوال های امنیتی وارد صفحه مشاهده اقرارنامه شوند.

 

در اینجا نیز سهامدارانی که متن اقرارنامه را تایید می کنند به کارگزار سهام خود اختیار می دهند که تا 30 درصد سهام آنها را بفروشد و به شماره شبای معرفی شده واریز کند.

 

چگونه ایوا را دانلود کنیم

برای دانلود ایوا عدد 1 را به 2000444 ارسال کنید یا  #737* را شماره گیری کنید تا لینک دانلود برای شما ارسال شود.
 همچنین می توانید برای گوشی های اندرویدی به گوگل پلی و کافه بازار و برای گوشی های iOS به سایت رسمی اپلیکیشن پرداخت www.ivaapp.com مراجعه کنید.


ارسال عدد 1 به 2000444