خدمات پرداخت از طریق سایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد

خدمات پرداخت از طریق سایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد

 

 

خرید شارژ، خرید بسته اینترنت، استعلام و پرداخت قبض های شهری، استعلام و پرداخت خلافی خودرو

 

 

استفاده از شیوه های پرداختی الکترونیکی مدتهاست که وارد زندگی ما شده و رفته رفته پای خود را به همه حوزه های پرداخت می کشاند. مثلاً از اواخر همین سال گذشته صدور قبوض شهری در قالب قبض های الکترونیکی صورت گرفته و راه های پرداخت الکترونیکی آن نیز به سرعت گسترش یافته است. پیش از این در مطلب « پرداخت قبض، بدون قبض! » از امکان پرداخت این قبیل وجوه با اپلیکیشن ایوا گفتیم، در اینجا قصد داریم به روش دیگری برای پرداخت تمام قبوض بپردازیم، یعنی پرداخت از طریق سایت رسمی شرکت پرداخت الکترونیک سداد.

 

پرداخت از طریق سایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد، چگونه؟

شرکت پرداخت الکترونیک سداد راه های پرداخت آنلاین خود را توسعه داده است و از ابتدای سال جاری راهی جدید برای ارائه خدمات پرداخت ایجاد کرده است: پرداخت از طریق سایت رسمی شرکت پرداخت الکترونیک سداد. با ارائه این امکان جدید حالا می توانیم با رجوع به سایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد به آدرس https://sadadpsp.ir پرداخت های خود را مستقیما از طریق درگاه موجود در این سایت انجام دهیم. ولی حتماً می پرسید

 

چه پرداخت هایی را از طریق سایت سداد می توان انجام داد؟

خدمات اصلی پرداخت که در حال حاضر در سایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد ارائه می شود عبارتند از خرید شارژ(از اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل)، خرید بسته اینترنت (از اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل)، استعلام و پرداخت قبض های شهری (شامل قبض برق، قبض آب، قبض گاز، قبض تلفن پابت و قبض تلفن همراه) و بالاخره استعلام و پرداخت خلافی خودرو. در ضمن باید بگوییم که تیم توسعه خدمات پرداخت الکترونیک سداد در حال ایجاد سایر خدمات پرداخت در سایت این شرکت است و به مرور خدماتی جدید به خدمات فعلی افزوده خواهد شد.

 

نحوه پرداخت از طریق سایت پرداخت الکترونیک سداد

چنان که گفتیم ابتدا باید به سایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد به آدرس https://sadadpsp.ir رجوع کنید در همان صفحه اول کمی پایین بروید تا به بخش خدمات پرداخت برسید. به این ترتیب این تصویر را مقابل خود خواهید دید:

در این صفحه باید خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد مراحل پرداخت را بنا به دستورالعمل طی کنید. 

 

خرید شارژ 

با انتخاب خدمت «خرید شارژ» می توانید برای خط های اعتباری اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، رایتل شارژ تهیه کنید. ابتدا باید شماره تلفن همراه موردنظر خود را در محل معلوم شده وارد کنید و بعد هم مبلغ و نوع شارژ را تعیین کنید و بالاخره  با پرداخت مبلغ خیلی راحت برای خودتان یا دیگران شارژ تهیه کنید.

 

خرید بسته اینترنت 

خدمت «خرید بسته اینترنت» پرداخت الکترونیک سداد متنوع ترین بسته های اینترنتی ایرانسل، همراه اول و رایتل را در اختیار شما می گذارد. می توانید بسته های مورد نظر خود را در همین صفحه مشاهده و تهیه کنید. برای خواندن مطلبی درباره بسته های اینترنتی که پرداخت الکترونیک سداد ارائه می دهد می توانید رجوع کنید به مطلب اپلیکیشن ایوا: راحت ترین راه تهیه انواع بسته های اینترنتی همراه 

 

پرداخت قبض 

با خدمت «پرداخت قبض» پرداخت الکترونیک سداد می توانید همه قبض های خود را استعلام و پرداخت کنید. می توانید شناسه های مربوطه را در محل مشخص شده وارد و جزئیات همه قبض های خود را (اعم از قبوض تلفن ثابت و همراه، قبوض عوارض شهری و مالیات، پرداخت قبض برق، آب و گاز ) مشاهده و وجه آن را پرداخت کنید. 

 

استعلام و پرداخت خلافی خودرو 

در صفحه «استعلام و پرداخت خلافی» پرداخت الکترونیک سداد می توانید خلافی یا خلافی های خودروی خود را استعلام بگیرید و جریمه آن را پرداخت کنید. برای این کار فقط باید شماره 8 یا 9 رقمی پشت کارت ماشین خود را وارد کنید تا فهرست همه خلافی های خودروی خود را مشاهده و پرداخت کنید. 

 

از آنجا که صفحات این خدمات به صورتی کاربرپسند طراحی شده و کاربر به راحتی می تواند در این صفحه عملیلت پرداخت را به انجام برساند، بسیار بعید است که کسی در پرداخت به مشکلی بر بخورد ولی برای اطمینان از رفع هر گونه گنگی در میانه صفحه راهنمای تفصیلی انجام هر مرحله نیز ارائه شده است. در انتهای صفحه نیز به برخی سوال های متداول در خصوص این فرایند پاسخ گفته شده است. با این همه در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با مرکز تماس پرداخت الکترونیک سداد و تیم پشتیبانی 24 ساعته این شرکت تماس بگیرید.

 

مرکز تماس 24 ساعته ایوا

اگر به هر دلیل در به انجام رساندن فرایند پرداخت و برخورداری از خدمت موردنظر خود با مشکلی مواجه شدید در هر لحظه که بخواهید می توانید با مرکز تماس 24 ساعته شرکت پرداخت الکترونیک تماس بگیرید تا مشکل شما به سریع ترین شکل ممکن حل شود.

برای ارتباط با مرکز تماس می توانید با تلفن 42739000-021 زنگ بزنید.